Twój STYL najczęściej cytowanym  miesięcznikiem kobiecym  roku 2011
wikma08.02.2012 (10:06)brak komentarzy

Twój STYL najczęściej cytowanym miesięcznikiem kobiecym roku 2011

W roku 2011 media powołały się aż 136 razy na magazyn Twój STYL, wynika z raportu Instytutu Monitorowania Mediów.
W rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów w 2011 roku pierwsze miejsce zajęła Rzeczpospolita. Na drugiej pozycji znalazła się Gazeta Wyborcza, a na trzeciej - TVN24.
Wśród miesięczników kobiecych Twój STYL uplasował się na pierwszej pozycji.

Badanie Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce dostarcza informacji na temat liczby cytatów z mediów ukazujących się w innych mediach, z wyłączeniem agencji informacyjnych. Badanie jest prowadzone od września 2003 r.

CAPTCHA
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Kompas Social Media

Witucki i Solorz-Żak najbardziej medialni

Najbardziej medialnym szefem drugi miesiąc z rzędu jest Maciej Witucki kierujący Telekomunikacją Polską. W najnowszym zestawieniu branża telekomunikacyjna ma silną reprezentację - w TOP 10 znaleźli się również Miroslav Rakowski (PTC) oraz Mirosław Godlewski (Netia).

Czytaj dalej