Nowe blogi tygodnika Polityka

Nowe blogi tygodnika Polityka

Po przebudowaniu internetowego serwisu tygodnik Polityka powiększa swoją blogową platformę - wystartowały nowe blogi : o modzie Oli Salwy oraz dla ciekawych świata blog Agnieszki i Jakuba Schönhof-Wilkans prosto z Afryki.
Wszystko o modzie, designie, najnowszych trendach, rzeczach ładnych i fajnych internauci znajdą w pierwszym nowym blogu Polityki, którego tytuł mówi sam za siebie - "W modzie". Ola Salwa, dziennikarka współpracująca m.in. z Filmem, Przekrojem, Elle - będzie podpatrywać i poszukiwać ładniejszej strony naszej rzeczywistości. Blog znaleźć można pod adresem: wmodzie.blog.polityka.pl.
Dla wielbicieli egzotycznych miejsc uruchomiono blog "Nauczyciele bez granic" pisany z serca Afryki. Agnieszka i Jakub Schönhof-Wilkans od września 2009 pracują jako nauczyciele-wolontariusze w szkole podstawowej w Dar es Salaam, w Tanzanii. Ona jest badaczką języka suahili, doktorantką Uniwersytetu Adama Mickiewicza, nauczycielką, tłumaczką. On - prozaik i poeta, autor reportaży, muzyk, tłumacz języka angielskiego. Są małżeństwem. – Zapraszamy do poznawania i obserwowania świata wraz z nami, do lektury naszych podróżniczych, belferskich i ludzkich po prostu przemyśleń - piszą autorzy. Ich wypełniony zdjęciami z Czarnego Lądu blog znaleźć można pod adresem: bezgranic.blog.polityka.pl.
Tygodnik Polityka
      0 
Moda na blogi trwa
           
      0 
Papierowa "Polityka" padnie, bo wszystkie drukowane na papierze gazety w końcu padną.
Za 1 PLN/tydzień wykupię dostęp do pełnego wydania internetowego.
           

CAPTCHA
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 

Social SEO, świetny sposób na porządny wykop twojej strony

Czym jest SEO? Cóż, nie urodzę nowej definicji, więc najlepiej będzie, jeśli posłużę się słowami pewnej mądrej Pani - Wikipedii.

Czytaj dalej