National Geographic Channel z nową witryną internetową

National Geographic Channel z nową witryną internetową

National Geographic Channel przygotował nową stronę internetową. Pod adresem natgeotv.com internauci zobaczą nowy serwis, który umożliwi użytkownikom dostęp do mutlimedialnych zasobów kanału.
Wszystkie materiały są pogrupowane w kategorie, które w łatwy sposób pozwolą na odszukanie interesujących informacji. Duża część dostępnych materiałów jest w jakości HD.

Dla większości programów, jak: „Dziak Rosja”, „Duży, wielki, największy”, „Czysta nauka” czy „Tajemnice powiązań inżynieryjnych”, stworzono specjalnie dedykowane mikrostrony, na których widzowie znajdą komplet informacji dotyczących danej pozycji programowej.

Ponadto nowy serwis posiada zintegrowane funkcje społecznościowe, które umożliwiają umieszczanie komentarzy lub wysyłanie wiadomości bez konieczności zakładania konta – wystarczy zalogować się przez jedno z posiadanych kont w serwisie: Facebook, Twitter, Yahoo, Google czy AOL.

Na stronie znajduje się aktualny program telewizyjny ogólnodostępnych kanałów z portfolio National Geographic Channel: NGC, NGC HD, Nat Geo Wild. Dodatkową jego funkcjonalnością jest możliwość ustawienia tzw. przypominacza, który umożliwia otrzymanie powiadomienia emailem o zbliżającym się terminie emisji wybranej pozycji programowej.

Nowa wersja serwisu zyskała zupełnie nową szatę graficzną, jest multimedialna, charakteryzuje się nowoczesnym układem i rozbudowaną funkcjonalnością. Serwis jest przystosowany do pełnej komercjalizacji, na stronie istnieje możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowych zarówno przy wykorzystaniu form displayowych jak również wideo.

Nowa strona została przygotowana przez zespół National Geographic Channel
w Londynie we współpracy z lokalnym oddziałem FOX International Channels Poland.
National Geographic
bardzo fajna strona. CP powinien jeszcze dodac do kanalow Nat Geo Music. zabrali E! nie ma co ogldac
         
      0 
Lol a na tym E! było co oglądać, jakieś gówno, weź się nie ośmieszaj. CP dodała max co mogła dać teraz zaczynamy dalsze dojenie klientów, to nie Cyfra+, która w tym roku doda jeszcze 3 kanały, w tamtym chyba z 15 było.
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

27,5% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Kompas Social Media

Matura to suka, czyli o maturze w sieci bez cenzury (raport)

Maj to czas matur.. Bez względu na to, czy poziom egzaminów jest wysoki czy niski, dla tysięcy maturzystów są one źródłem niepokoju i bezsenności, dla wielu tematem drwin, dla innych okazją do założenia maturze fanpage'a na Facebooku, a dla niektórych powodem do rozterek.

Czytaj dalej