Natablicy.pl - Nowy serwis edukacyjny Polskapresse

Natablicy.pl - Nowy serwis edukacyjny Polskapresse

Polskapresse uruchomiła serwis edukacyjny – Natablicy.pl. Agreguje on treści o tematyce edukacyjnej ze wszystkich mediów Polskapresse, prezentuje także unikalne materiały tworzone na potrzeby strony www.
Natablicy.pl jest kontynuacją i rozwinięciem projektu Matury2010.pl (Polskapresse prowadziła projekt od stycznia do czerwca tego roku); zawiera sekcje dedykowane wszystkim poziomom edukacji: podstawówce, gimnazjum, liceum, maturze i studiom, oferuje testy egzaminacyjne i kompetencyjne.

Swoje stałe miejsce w serwisie mają także: cotygodniowy dodatek edukacyjny „Korki we wtorki”, ukazujący się we wszystkich dziennikach „Polska”, oraz akcje społeczne i edukacyjne Polskapresse skierowane do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym (np. Szkoła bez przemocy). Szefem serwisu, jest Mateusz Aleksandrowicz, redaktor serwisów tematycznych Polskapresse.
Polskapresse

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,8% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

O firmie

Polskapresse Sp. z o. o.

Polskapresse Sp. z o. o.

Firma wydająca na rynek Polski dzienniki regionalne oraz portale internetowe, w tym dziennikarstwa obywatelskiego - Wiadomosci24.pl.

E-mail:
sekretariat@polskapresse.pl
Telefon:
+48 22 201 44 00
Fax:
+48 22 201 44 10
Strona WWW:
http://www.polskapresse.pl
Adres:
ul. Domaniewska 41 (budynek SATURN)
02-672 Warszawa
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Marcin Żukowski

A jak Ty się zaadaptujesz?

Najbardziej inspirująca konferencja roku, najważniejsze branżowe wydarzenie roku, idealne miejsce na networking - to tylko niektóre określenia Forum IAB, które można znaleźć w materiałach promujących konferencję. A jak było naprawdę? Też tak różowo?

Czytaj dalej