W piątek - 16 grudnia 2011 roku - na antenie kanału Fox swoją premierę będzie miał serial "The Glades". Stacja przygotowała niespodziankę dla internetów - pilotowy odcinek serialu od teraz można oglądać w sieci.
"The Glades" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Palm Glade na Florydzie. W serialu Passmore gra Jima Longwortha, atrakcyjnego, błyskotliwego detektywa wydziału zabójstw z Chicago, który słynie z trudnego charakteru. Po niesłusznym oskarżeniu o romans z żoną byłego szefa, zostaje skazany na wygnanie. Longworth przeprowadza się do małego miasteczka na pustkowiu, Palm Glade na Florydzie, gdzie zawsze świeci słońce i wszyscy grają w golfa, a przestępczość wydaje się być minimalna. Jednak życie w tym sennym miasteczku nie jest tak piękne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.
Longworth pragnął zmiany swojego starego życia, i to z pewnością udało mu się osiągnąć. Po dołączeniu do lokalnego wydziału policji wraz z wciąż napływającymi sprawami o morderstwo odkrywa, że to miasteczko położone poza bagnami Everglades nie jest tak idylliczne, jakby się wydawało. Ciało znalezione w bagnach, trup w samolocie na terenie rezerwatu przyrody albo martwy mężczyzna na konkursie bikini - to tylko kilka spraw, które czekają na detektywa. Za każdym razem Longworth niechętnie przerywa grę w golfa i rozpoczyna śledztwo jako najlepszy detektyw, który kiedykolwiek posiadał odznakę.
W pierwszym odcinku - który można oglądać w Internecie (do 22 grudnia) - zwykłe życie szybko zostaje zakłócone, kiedy bezgłowe ciało kobiety zostaje odnalezione w zatoczce. Poszukiwanie zabójcy skutecznie odciąga Longwortha od pola golfowego. Sprawę komplikują jego relacje z Callie, gorącą i rozsądną pielęgniarką, która go zauroczyła.
Maj to czas matur.. Bez względu na to, czy poziom egzaminów jest wysoki czy niski, dla tysięcy maturzystów są one źródłem niepokoju i bezsenności, dla wielu tematem drwin, dla innych okazją do założenia maturze fanpage'a na Facebooku, a dla niektórych powodem do rozterek.
Komentarze (2)
16 grudnia 2011, 10:50:02
22 grudnia 2011, 9:31:27