Polska edycja "Top Chef" jesienią w telewizji Polsat

Jesienią 2013 roku telewizyjne kanały stoczą kolejną walkę o widza, tym razem w zakresie kulinarnych reality show. TVN przygotowuje kolejną edycję "MasterChef", natomiast telewizja Polsat przygotowuje dla widzów polską edycję amerykańskiego programu "Top Chef".
"Top Chef" to program w którym szefowie kuchni rywalizują między sobą w zadaniach kulinarnych. Są oceniani przez zawodowych szefów i inne znane osoby związane z branżą kulinarną i winiarską. W każdym odcinku eliminują oni jednego lub więcej uczestników.

Wymagania stawiane przed zawodnikami są bardzo wysokie. Uczestnicy będą musieli wykazać się wyjątkową sprawnością w obieraniu, siekaniu, ubijaniu, ucieraniu - wszystko by sprostać zadaniom im wyznaczonym. Po raz kolejny poddadzą swoje umiejętności pod surową ocenę jurorów.

W polskiej edycji programu, która zadebiutuje jesienią 2013 roku na antenie telewizji Polsat, zwycięzca zgarnie 100 tysięcy złotych. na chwilę obecną nie wiadomo kto poprowadzi program oraz kto znajdzie się w jury. Natomiast osoby chcące wziąć udział w programie mogą zgłaszać się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres zgloszenia@topchef.com.pl oraz pod numerem telefonu 881 771 066.

Dodajmy, że amerykański format "Top Chef: narodził się w 2006 roku. Program jest bardzo popularny w amerykańskiej telewizji Bravo, która wyprodukowała już 10 sezonów "Top Chef". W Polsce program emitowała Kuchnia+.

Komentarze (32)

Kolejność komentarzy: data dodania ocena  |  Zmień domyślne ustawienia
Dlaczego akurat Polsat musiał wybrać tak fajny format jamim jest Top Chef. Nie oczekuje takiego samego profesjonalizmu w wykonaniu ani tak fajnego składu jururskiego jaki jest w Amerykańskiej wersji. Dziwie się TVN, że on nie wybrał Top Chefa bo on jest o wiele lepszy od Masterchefa. Nie zdziwie się jak w składzie jururskim będzie Ewa Wachowicz, która wogóle nie zna się na kuchni.
         
No tak, lepiej dać program TVN-owi gdzie pojawi się Gessler która przecież zna się tak na kuchni i zarządzaniu restauracjami, że sama tonie w długach i ma komornika na karku. Mateuszu, idziesz owczym pędem...
         
Ale przynajmniej zna się ta tej kuchni i może coś mądrze poradzić w tym temacie.
         
     -4
A kto ogląda takie głupoty, nasze telewizje już dawno zeszły na psy :)
           
To bylo by nie mądre gdyby tvn przejął program top chef, iż już wystarczająco jest programów związanych z gotowaniem na tym kanale, dopiero jedna edycja była programu master chef, i co? teraz rzucić to? i zając się już innym nowym programem? do tego mamy ugotowanych, kuchenne rewolucje, tvn to kanał ogólny ;p a nie żeby przewaga była na programy kulinarne
         
Polsat jak zwykle,zobaczy że coś wyszło w TVN i już jest podobny program na ich antenie.Znając życie to Polsat spierniczy ten format.A w jury kto?Dowbor,Rock,Sykut?
         
     +22
No i kolejna zgapa polsatu za tvnem...
           
     +18
Top chef. Tylko jedzenie ?
           
     +6
@matthew94, chodziło mu o to, że czemu zamiast wybrać na początku master chefa nie wybrali top chefa
Zobaczę parę odcinków i porównam, master chef dziecięcy jest kozacki, te dzieci gotują chyba lepiej niż Gesslerowa
           
@Kosaki: tak, właśnie mi o to chodziło.
         

CAPTCHA