Przybywa sluchaczy Radiu Maryja

Najnowsze wyniki słuchalności stacji radowych wskazują, że okres jesienno-zimowy nie był korzystny dla radiowców - większość rozgłośni radiowych odnotowała spadek słuchalności. Słuchaczy przybyło Radiu Maryja, a najwięcej słuchaczy utraciła radiowa Jedynka.
Najwięcej słuchaczy posiada RMF FM  - 22,5 proc. (spadeko 0,1 pkt. proc. w porównaniu z tym samym okresem rok wcześniej). Na drugiej pozycji znajduje się Radio Zet  z wynikiem - 19,3 proc. (spadek o 0,1 pkt. proc.).
Kolejne miejsca zajmują: radiowa Jedynka  - 13,1 proc. (spadek o 0,4 pkt. proc.), radiowa Trójka  - 5,7 proc. (spadek o 0,2 pkt. proc.), Radio Maryja  - 2 proc. (wzrost o 0,3 pkt. proc.), radiowa Dwójka  - 0,6 proc. (spadek o 0,1 pkt. proc.), Radio BIS  - 0,4 proc. (bez zmian).

Dane: Słuchalność od listopada 2007 do stycznia 2008 roku. Badania Radio Track, które przeprowadza instytut MillwardBrownSMG/KRC.
      0 
rmf jest tak beznadziejna stacja, w kolko to samo, odbiera na wszystkich falach z byle druta (jak RM), co chwila graja to samo co im sie tylko podoba
           
0,3 pp od 1,7% IMO mieści się w granicach błędu metody pomiaru `(|;-)
         
Ja tam lubię gadające głowy :) np TOK-FM :) wygląda na to że ta stacja ma słuchalność bardzo małą ... Nawet Radio z Torunia ma lepszą :/
         
      0 
Z moich obserwacji wynika że radio w którym się rozmawia lub proponuje nowe pomysły ma więcej słuchaczy (przykład TOK FM), a takie radio co w nim dudnią jakieś 20'tka kitów prędzej czy później od nadmiaru takiej muzyki wszystkim się znudzi
           
      0 
Piast Kołodziej
09 lutego 2008, 0:04:25
Kolejny trafiony tytuł! Panie Szewczyk, musisz pan uważać, bo z tej niedawiści może panu uwolsko-postkomunistyczne serduszko nie wytrzymać! Szkoda zdrowia, przecież ktoś musi odbudować III RP! Chyba Agora musi wam płacić za niekończącą się krucjatę przeciwko Radiu Maryja. Sługusy michnikowszczyzny...
           
      0 
Radio Maryja słucha wielu młodych ludzi np. ja bo tylko tam mówia prawdę o rzeczywistości która nas otacza. Reszta to beznadziejna sieczka dobra tylko do płoszenia ptaków w sadach :)
           
      0 
zły sam jesteś beznadzieja
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

26,7% głosujących uważa, że wygra:

Niemcy Niemcy

O firmie

Plus

Plus

Sieć telefonii komórkowej, której operatorem jest spółka Polkomtel. Operator także sieci Sami Swoi oraz 36.6.

E-mail:
bok@plus.pl
Telefon:
0801 400 601
Strona WWW:
http://www.plus.pl
Adres:
Polkomtel S.A.
ul. Postępu 3,
02-676 Warszawa
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Marcin Żukowski

Koko, koko wiocha jest spoko!

Polacy znają się na dwóch rzeczach - medycynie i piłce nożnej. Wolne żarty! Znamy się jeszcze na muzyce! A dyskusje na temat muzyki i futbolu to nasza największa specjalność.

Czytaj dalej