TVN Gra bez koncesji, Tele5 obroniona

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w środę rozpatrzyła kilka spraw koncesyjnych. Interaktywnemu kanałowi TVN Gra odebrano koncesję, z kolei w przypadku Tele5 odstąpiono od cofnięcia koncesji.
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, na wniosek nadawcy, uchyliła koncesję na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego TVN Gra.
Rada umorzyła także postępowania w sprawie cofnięcia koncesji, udzielonej spółce Antel (Tele 5) w związku z dostosowaniem działalności nadawcy do wymogów koncesyjnych oraz udokumentowaniem, że nadawca posiada kontrolę nad prowadzoną działalnością programową i samodzielnie wywiązuje się m.in. z obowiązku wnoszenia opłat z tytułu praw autorskich i praw pokrewnych.

Dodatkowo Rada wyraziła zgodę na na używanie nazwy programu Radio PiN zamiast Radio PiN 102 FM.
      0 
Ciekawe jakim kanałem kablówki zastąpią tvn gra.
           
a wiadomo kiedy przestaje nadawać TVN gra? ;>
         
      0 
to kiedy tvn gra zniknie z anteny i czy bedzie jakisz inny kanal tvn w to miejsce. chodzi mi o liste n-ki.
           
      0 
ja też jestem ciekawy co C+ zaoferuje zamiast TVN Gra chyba na pewno będzie to jakiś program z oferty nki
           
pewnie tam gdzie nie ma ITV wcisna ja zamiast tvn gra, a moze by tak zaczela nadawac w tv RMF Maxxx TV fajnie by bylo
         
      0 
wg planow ITI maja dac TVN Warszawa, ale to chyba za wczesnie na ten kanal...
           
      0 
w UPC zastąpią prawdopodobnie TVN CNBC Biznes tak mi sie wydaje i tak obstawiam a swoją drogą niech sie UPC pośpieszy z Cyfrówką dla Wawki bo wstyd wszyscy duzi mają o oni w tyle....
           
W Wawie Tv cyfrowa ma być od maja.. już nawet o tym informują na infolini, że mogą być kanały poprzestawiane na analogu co jest przyczyną testów.
         
      0 
Zastanówcie się co piszecie. TVN Gra i TVN Biznes są oferowane kablówkom na różnych zasadach. Operatorzy płacą za TVN Biznes, a za TVN Gra nie.
           
      0 
oblada, nie mam zamiaru finansować cyfrówki w warszawce za kolejną "obiecaną" podwyżkę w UPC!
Rezygnuję z tego marnej jakości dziadostwa, bo TV cyfowa UPC tak szybko nie zawita do małych miejscowości.
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

26,7% głosujących uważa, że wygra:

Niemcy Niemcy

O firmie

INEA

INEA

INEA jest największym regionalnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce. Świadczy usługi telewizji cyfrowej (w tym HD), Internet oraz telefonię

E-mail:
info@inea.pl
Telefon:
(61) 222 22 22
Fax:
(61) 222 11 11
Strona WWW:
http://www.inea.pl
Adres:
ul. Kolejowa 19/21
60-717 Poznań
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Marcin Żukowski

Koko, koko wiocha jest spoko!

Polacy znają się na dwóch rzeczach - medycynie i piłce nożnej. Wolne żarty! Znamy się jeszcze na muzyce! A dyskusje na temat muzyki i futbolu to nasza największa specjalność.

Czytaj dalej