Przebojowa kreskówka w BBC Cbeebies

Przebojowa kreskówka w BBC Cbeebies

W lipcu 2009 roku na antenie dziecięcego kanału BBC Cbeebies zadebiutuje kreskówka komediowa o żółwiu i zajączku, której projekt powstał w Polsce i podbija świat.
Kreskówka "Harry i Toto" to opowieść o przyjaciołach, którzy bardzo się różnią, jeśli chodzi o podejście do życia. Jeden jest szybki, drugi – powolny. Kreskówka opowiada o tym, jak Harry i Toto poznają pełen sprzeczności świat. Przyjaciele mieszkają na przeciwnych krańcach miasteczka zwanego Przeciwności.

Jeśli Harry idzie Ulicą Długą, Toto wybiera Krótką. Zajączek Harry pędzi przed siebie, zaś żółwik Toto idzie wolno i spokojnie. W każdym odcinku omawiane są inne przeciwieństwa – wszystko, co szybkie, ma powolny odpowiednik, a jeśli jedne drzwi się zamykają, otwierają się drugie.


Kreskówka będzie miał premierę w BBC CBeebies w poniedziałek - 6 lipca 2009 roku o godzinie 8.45. Powtórki odcinków nadawane będą o12:45 i 16:45, codziennie od poniedziałku do piątku.
Kreskówkę stworzyła firma Handle and Spout, jej producentem jest Paul Shuttleworth, zaś animację opracowało polskie studio z Gdańska, Grupa Smacznego (GS Animation). Program wszedł na brytyjską antenę w zeszłym roku i od razu stał się jednym z najchętniej oglądanych programów w CBeebies. Skierowany jest do dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Został sprzedany do 11 krajów, w tym do Australii, gdzie w kwietniu 2009 znalazł się wśród najbardziej popularnych programów na antenie CBeebies - przyciągnął o 75 proc. więcej widzów, niż wynosi średnia oglądalność kanału.
BBC Cbeebies
      0 
Zawsze coś nowego dla najmłodszych i to polskiej produkcji! A wiadomo, że wszystko dobre co polskie... ;]
           
      0 
Jeste tego kanału nie mam w UPC.
           
      0 
Mozecie mi napisac czy ten kanał mozna odbierac w N ?
           
      0 
marcin: udajesz głupka czy rzeczywiście nim jesteś? Kanały BBC są na wyłączność w CP więc nie możesz ich w n-ce odbierać.
           
      0 
bardzo dobrze że jest ten kanał i takie bajki puszcza a nie te strzelaniny itp. ostatnio coś mało puszczacie bugge beebies ten program co tańczą moja córka go uwielbia;)
           
      0 
to jest super najlepsze jest pan robótka
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

27,1% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Marcin Żukowski

Koko, koko wiocha jest spoko!

Polacy znają się na dwóch rzeczach - medycynie i piłce nożnej. Wolne żarty! Znamy się jeszcze na muzyce! A dyskusje na temat muzyki i futbolu to nasza największa specjalność.

Czytaj dalej