"Weronika Mars" wraca do TVN 7
Michał Rogowicz04.08.2009 (12:01)1 komentarz

"Weronika Mars" wraca do TVN 7

„Weronika Mars” po raz kolejny na antenie TVN 7. Serial będzie emitowany na antenie "Siódemki" o godzinie 14:40 od 6 sierpnia, od poniedziałku do piątku.
Weronica Mars (Kristen Bell) jeszcze do niedawna wiodła idealne życie nastolatki. Wszystko zmieniło się po tragicznej śmierci jej przyjaciółki, Lilly. Śledztwo w tej sprawie prowadził Keith (Enrico Colantoni), ówczesny szeryf - ojciec Weroniki.
Według Keitha jedynym podejrzanym w sprawie o zabójstwo był ojciec ofiary, multimilioner Jake Kane (Kyle Secor). Jake został oczyszczony z zarzutów, zaś Keith stracił pracę i rodzinę. Od Weroniki odwrócili się wówczas wszyscy przyjaciele, opuścił ją nawet jej chłopak, Duncan (Teddy Dunn) - rodzony brat Lilly. Dziewczyna nie załamała się. Postanawia rozwiązać zagadkę śmierci przyjaciółki i wskazać winnego. Tymczasem pomaga ojcu w prowadzeniu agencji detektywistycznej, którą założył po utracie stanowiska i z pomocą nowych przyjaciół tropi tajemnice mieszkańców Neptune.

Przygody Weroniki będzie można śledzić od poniedziałku do piątku, od 6 sierpnia, o godzinie 14:40 na antenie TVN 7.
TVN 7
      0 
Kocham Weronike! xD
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

27% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

O firmie

TVN

TVN

Stacja telewizyjna, emitująca programy informacyjne, rozrywkowe, publicystyczne, seriale.

Telefon:
(22) 856 60 60
Strona WWW:
http://www.tvn.pl
Adres:
02-952 Warszawa
ul.Wiertnicza 166
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Marcin Żukowski

Koko, koko wiocha jest spoko!

Polacy znają się na dwóch rzeczach - medycynie i piłce nożnej. Wolne żarty! Znamy się jeszcze na muzyce! A dyskusje na temat muzyki i futbolu to nasza największa specjalność.

Czytaj dalej