Wyborcza.pl z nowym programem TV

Wyborcza.pl z nowym programem TV

Wyborcza.pl, internetowy serwis Gazety Wyborczej, rusza z nowym telewizyjnym projektem. Od teraz w Internecie można oglądać "Pociąg osobowy", wywiady wideo Piotra Pacewicza poruszające tematy społeczne i obyczajowe.
Goście Pacewicza, wicenaczelnego Gazety Wyborczej opowiadają wyłącznie o sprawach najważniejszych: - Stworzyliśmy program, w którym ludzie mówią o kontrowersyjnych, poważnych sprawach, a przy tym słuchają się i nie przekrzykują - mówi o cyklu wywiadów Piotr Pacewicz. – [i]Polityków zaproszę tylko wyjątkowo i tylko wyjątkowych. Będę rozmawiał o cierpieniu, jakie sobie nawzajem fundujemy, żyjąc w Polsce XXI wieku - tej wybuchowej mieszance katolicyzmu, liberalnych idei i kapitalizmu podszytego PRL[/u] – dodaje.
20 października na stronie Pacewicz.Wyborcza.pl pojawiły się dwa premierowe wywiady. Pierwsza rozmowa to „cała prawda o in vitro” - Piotr Pacewicz dyskutuje z dr Katarzyną Kozioł, lekarką i katoliczką pracującą w warszawskiej Przychodni Leczenia Niepłodności nOvum, która opowiada m.in. o tym, jak próbowałaby przekonać Jana Pawła II, że in vitro to nie współczesny Holocaust lecz tworzenie życia.

Drugim gościem w „Pociągu osobowym” jest Marta Sikorska, doktorantka Uniwersytetu Jagiellońskiego i medalistka mistrzostw Europy w tańcach na wózku. Opowiada o poniżeniach, jakich doznaje osoba niepełnosprawna, o wolności, jaką jej daje taniec, i o swej wielkiej i tragicznej miłości.

Nowa rozmowa - w każdą niedzielę o godz. 12.00.

Start nowej strony z cyklem wywiadów wideo Piotra Pacewicza wspiera kampania promocyjna na portalu Gazeta.pl oraz na łamach Gazety Wyborczej i autopromocja na Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl.
Agora
Dziwię się ludziom, którzy czytają tę rządową gadzinówkę...
         
      0 
Kiedyś czytałem te g...o namiętnie,obecnie obciach wziąść do ręki.
           
      0 
Nie, lepsza nawiedzona Rzeczpospolita czy Wprost.
           
      0 
Gazeta jest rządowa ???

To co powiecie o "Rz" lub "Wprost" ...
           
Ostatnio Gazeta.pl/Wyborcza trafila w moj gust z serwisem wyborcza.biz.
         

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,7% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

O firmie

Agora

Agora

Wydawca Gazety Wyborczej oraz 12 kolorowych magazynów, właściciel 24 radiostacji lokalnych, portalu internetowego gazeta.pl

Telefon:
(22) 555 60 00, 555 60 01
Fax:
(22) 555 48 50, 555 47 80
Strona WWW:
http://www.agora.pl/
Adres:
ul. Czerska 8/10
00-732 Warszawa
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Marcin Żukowski

Koko, koko wiocha jest spoko!

Polacy znają się na dwóch rzeczach - medycynie i piłce nożnej. Wolne żarty! Znamy się jeszcze na muzyce! A dyskusje na temat muzyki i futbolu to nasza największa specjalność.

Czytaj dalej