Polsat JimJam już nadaje

Polsat JimJam już nadaje

W czwartek (19 listopada 2009 roku) w godzinach wieczornych wystartował nowy kanał Grupy Polsat - Polsat JimJam. Stacja kieruje swój program do dzieci i ich rodziców. Nowy kanał dostępny jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu.
Kanał Polsat JimJam rozpoczął nadawanie w godzinach wieczornych 19 listopada 2009 roku. Został włączony na pozycji 53 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu  w ramach pakietu Mini, docierając tym samym do ponad 2,9 miliona gospodarstw domowych w Polsce.

- Nasza ofertą ofertę budujemy z myślą o całych rodzinach, więc jej istotnym elementem są mądre i pouczające kanały skierowane do dzieci. Jim Jam cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców na całym świecie, dlatego wierzę, że wkrótce także Polsat Jim Jam zdobędzie zaufanie naszych widzów – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu w Cyfrowym Polsacie.
Nowa stacja, według wcześniejszych zapowiedzi, powstała we współpracy Grupy Polsat z podmiotem zewnętrznym. Polsat JimJam swój program kieruje do dzieci w wieku przedszkolnym. W ofercie programowej stacji Polsat JimJam można znaleźć takie programy jak: "Tomek i Przyjaciele", "Bob Budowniczy", "Strażak Sam", "Angelina Ballerina" i "Barney i Przyjaciele". Na razie ramówka nowej stacji jest identyczna z programem kanału JimJam, który dostępny jest w ofercie telewizji "n"  oraz w sieciach kablowych.

Polsat JimJam to kolejna nowość Grupy Polsat w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że we wrześniu uruchomiono dwa kanały - Polsat Futbol oraz Polsat HD, a w październiku Polsat Film. Obecnie Grupa Polsat nadaje także inne kanały tematyczne: Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Cafe, Polsat News, Polsat Play czy TV Biznes.

Dziecięcy Polsat jest prawdopodobnie jednym z ostatnich kanałów tematycznych uruchomionych przez Grupę Polsat w najbliższym czasie. Szef Polsatu kilka tygodni temu zapowiadał, że, w 2010 roku Polsat nie planuje uruchamiać kolejnych kanałów tematycznych. Przypomnijmy, że wcześniej zapowiadano uruchomienie kanałów dla młodzieży, rozważano także uruchomienie klubowego kanału Śląsk TV.
      0 
Czy takie samo logo jest na platformie N??
           
tak, tylko dodany jest napis "Polsat"
           
Nie ma żadnej nowej stacji. Zwykły JimJam, jaki nadaje od dawna, z naszytym logiem...
         
      0 
Potwierdzam , kanał nadaje na kanale 53 :)
           
A czy cały ten JimJam nie jest przypadkiem na wyłączność w n-ce?? a dodanie loga Polsat to tylko ominięcie wyłączności??
         
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 19 listopada 2009 o 19:45:26 przez Yarek).
      0 
Znasz jakiś kanał na wyłączność :)
           
      0 
No i bardzo dobrze, sukcesywnie rozwijają ofertę i oby tak trzymać, jeszcze są planowane na ten rok nowości w CP.
           
Tak jest już był tak po 18 ale nic ciekawego bajki takie jak w BBC COŚ tam na C
           
Już myślałem że będzie normalna nazwa na jaką dostali koncesje czyli polsat dla dzieci a nie polsat dżim dżam
         
      0 
@ola dla ciebie może nic ciekawego ale dla dzieci w wieku przedszkolnym super sprawa
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,9% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

O firmie

Polsat

Polsat

Stacja telewizyjna, emitująca programy informacyjne, rozrywkowe, seriale, publicystyczne i inne.

Telefon:
(22) 514 40 00
Fax:
(22) 514 40 01
Strona WWW:
http://www.polsat.pl
Adres:
ul. Ostrobramska 77
04-175 Warszawa
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Marcin Żukowski

Koko, koko wiocha jest spoko!

Polacy znają się na dwóch rzeczach - medycynie i piłce nożnej. Wolne żarty! Znamy się jeszcze na muzyce! A dyskusje na temat muzyki i futbolu to nasza największa specjalność.

Czytaj dalej