FoxLife HD nie tylko w Cyfrowym Polsacie

FoxLife HD nie tylko w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat jako pierwszy poinformował swoich klientów o wprowadzeniu do oferty nowego kanału FoxLife HD. Okazuje się jednak, że kanał może pojawić się także u innych operatorów satelitarnych oraz kablowych.
Start kanału FoxLife HD w Polsce planowany jest na kwiecień 2010 roku. Jak podaje Presserwis, Cyfrowy Polsat nie ma umowy na wyłączność z nowym kanałem co oznacza, że stacja może pojawić się w ofercie także innych platform satelitarnych oraz w sieciach kablowych.
Ramówka kanału FoxLife HD ma być taka sama jak FoxLife. Programy produkowane od samego początku w jakości HD będą emitowane w wysokiej rozdzielczości, pozostałe będą konwertowane.

FoxLife to kanał filmowy prezentujący najnowsze, kultowe seriale pochodzące z największych amerykańskich studiów filmowych m.in. z wielokrotnie nagradzanego studia 20th Century Fox. Większość z nich jest po raz pierwszy prezentowana na polskich ekranach. Kanał nadaje po polsku, ponad 20 godzin dziennie.
Presserwis
      0 
może N-ka dołączy wersje HD, byłoby super :)
           
      0 
to jak znam życie o pojawieniu się w UPC można pomarzyć :-(
           
      0 
Chciałem coś napisać ale jacek był pierwszy Upc=dno
           
      0 
Skoro tak narzekacie na UPC to czemu korzystacie z ich oferty. Są inni.
           
      0 
Mam umowe do końca czerwca tego roku i kończe z tym badziewiem!
           
      0 
Właśnie tego kanału brakowało mi w N-ce! Mam nadzieję, że teraz zostanie dołączony. Kolekcja nSeriale w VOD a do tego FoxLifeHD to będzie rewelacja!
           
Skoro nie jest na wyłączność, można się go spodziewać w Cyfrze. Do Nki chyba też powinien dołączyć.
         
      0 
Predzej bedzie w UPC niz w Aster
           
      0 
a kiedy będzie w vectrze
           
      0 
pewnie tez bedzie w cyfrze+
           

CAPTCHA
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Filmaster10.02.20126

Co oglądać w TV radzi Filmaster - filmy, sport

Odkąd zacząłem umieszczać niniejszą serię felietonów nigdy nie byłem tak usatysfakcjonowany, jak teraz. Siermiężne mrozy maltretujące nasz kraj powoli zaczynają słabnąć, odmrażając przy okazji skostniałą telewizję. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wobec czego tym razem wyjątkowo przedstawię nieco zmodyfikowany program na następny tydzień.

Czytaj dalej