ITV Productions kręci serial "Super Wróżki"

ITV Productions kręci serial "Super Wróżki"

ITV Productions, dom produkcyjny należący do Telewizji iTV, rozpoczął produkcję nowego polskiego serialu typu reality o tematyce ezoterycznej - "Super Wróżki".
Nowy serial utrzymany w formule docu- drama, opowiadać będzie o pracy trzech wybitnie uzdolnionych wróżek. "Super wróżki" zaprezentują najbardziej spektakularne przypadki z którymi spotykają się one w swojej pracy. - Jesteśmy w trakcie castingów do pierwszej serii, zdjęcia planujemy latem bieżącego roku - opowiada Aleksandra Fajęcka, Prezes Telestar, spółki będącej właścicielem Grupy ITV.
Jak zapewnia producent, będzie to zupełnie nowa formuła w obszarze ezoteryki, skierowana do szerokiej i młodszej niż dotychczas grupy odbiorców. Celem nowej produkcji jest zainteresowanie tą tematyką tych którzy do tej pory nie zwracali szczególnej uwagi na sferę duchową i mistyczną. Serial realizowany będzie w estetyce popularnych formatów typu reality
ITV Productions
LOOOOLLLL !!!
         
A u dołu ekranu podczas emisji serialu na pewno będą pojawiać się belki z napisami typu "Wyślij sms jeśli chcesz poznać swoją przyszłość...".
Żenada.
         

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,8% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Marcin Żukowski

Koko, koko wiocha jest spoko!

Polacy znają się na dwóch rzeczach - medycynie i piłce nożnej. Wolne żarty! Znamy się jeszcze na muzyce! A dyskusje na temat muzyki i futbolu to nasza największa specjalność.

Czytaj dalej