Trwa akcja "Polacy, odwagi!", z którą odchudza się już ponad 18 tys. Polaków. W najbliższych wydaniach Gazety Wyborczej ukażą się kolejne teksty związane z akcją, a czytelnicy otrzymają tabelę kalorii i zeszyt z przepisami "Wielkanoc - święta na diecie".
Nowe publikacje Gazety z serii "Polacy, odwagi!" to m.in. artykuł Katarzyny Bosackiej o nowościach fitness, wywiad z psychodietetyczką o tym, jak nie przytyć podczas świąt, a także pierwsza część przewodnika po substancjach odżywczych. Czytelnicy będą mogli też sprawdzić postępy nowej "Drużyny odwagi", czyli 9 osób z Gazety Wyborczej i TVP, które w lutym przystąpiły do akcji. Na jej początku razem ważyli 846 kg i do wakacji chcą schudnąć 120 kg.
W sobotę, 20 marca w prezencie z Gazetą Wyborczą ukaże się tabela kalorii "Energia na wiosnę" z wiosenną dietą na siedem dni oraz ćwiczeniami, które dają energię na cały dzień.
A w poniedziałek, 22 marca czytelnicy Gazety otrzymają zeszyt z przepisami pt. "Wielkanoc - święta na diecie". Znalazły się w nim pomysły na odchudzenie potraw wielkanocnych, propozycje przepisów urozmaicających sałatę, jogurt naturalny i indyka oraz joga - zestawy ćwiczeń dla początkujących.
Wydania Gazety z dodatkami będą promowane w stacjach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat oraz stacje tematyczne), w dzienniku "Metro", na portalach internetowych oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Jasieński & Stadnicki Advertising, za zakup mediów odpowiadał Starlink.
Komentarze