Wielkie światowe gwiazdy i różne style muzyki to atrakcje, które czekają na uczestników trzeciej edycji Orange Warsaw Festiwal. Impreza dobędzie się w weekend 28-29 sierpnia 2010 roku. Relacje z imprezy w TVN i Radiu Zet.
Orange Warsaw Festival zagra w nowym miejscu i formule. Za jego realizację odpowiadają marki - TVN (organizator) i Orange (sponsor tytularny). -
Zdecydowaliśmy się utrzymać alternatywny charakter imprezy oraz dodać mocne gwiazdy muzyki popularnej z kraju i ze świata - mówi Piotr Metz, dyrektor festiwalu. -
Od początku współtworzymy festiwal i chcemy, by ciągle się rozwijał, dając naszym klientom możliwość przeżycia unikalnych emocji i słuchania muzyki na światowym poziomie - dodaje Anna Kowalik, kierownik Działu Sponsoringu Muzyki i Filmu Grupy TP.
W sobotnie popołudnie (28.08) Orange Warsaw Festival otworzą artyści nurtu alternatywnego. Wśród nich m.in. grupa rockowa Hole, popularne trio "White Lies" z Wielkiej Brytanii, polski "Kim Nowak" - zespół braci Waglewskich oraz grupa "Kumka Oli". Niedziela (29.08) dedykowana jest szerszej publiczności. Scena będzie należała do takich gwiazd jak: Mika, Aura Dion i Nelly Furtado.
Tegoroczna edycja odbędzie się na terenach Wyścigów Konnych na Służewcu. Impreza będzie biletowana, cena biletu (na płytę) wyniesie 59 złotych w sobotę i 99 złotych w niedzielę. -
Decyzja ta podyktowana jest kilkoma sprawami. Po pierwsze w tym roku festiwal został rozbudowany, wystąpi więcej gwiazd - mówi Marek Szafarz, dyrektor Marketingu TVN. -
Nie bez znaczenie jest też fakt, iż współpraca z władzami Warszawy zmieniła charakter na promocyjny. I co najważniejsze, w ten sposób zapewnimy uczestnikom i wykonawcom większy komfort oraz bezpieczeństwo - dodaje.
Orange Warsaw Festival to także międzynarodowy konkurs muzyczny. Jego zwycięzca zostanie ogłoszony podczas festiwalu i otrzyma nagrodę telewizji TVN i Radia Zet. -
Chcemy, by ta statuetka była znakiem jakości w muzyce, marką samą w sobie. To słuchacze oraz widzowie zadecydują, do kogo trafi - mówi Piotr Metz. Już od dziś (26 maja) wytwórnie mogą zgłaszać swoich kandydatów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Finalistów będzie można usłyszeć w lipcu i sierpniu na antenie Radia Zet oraz zobaczyć w TVN. Słuchacze i widzowie poprzez głosowanie SMS wybiorą swojego faworyta. Na festiwalu zaprezentuje się najlepsza trójka.
Telewizja TVN będzie na bieżąco śledziła przygotowania do festiwalu w specjalnym cyklu programów. Nie zabraknie w nim wywiadów z wykonawcami, informacji o imprezie i zaglądania za kulisy. TVN wyemituje także fragmenty festiwalu oraz zda relacje w takich programach jak "Dzień Dobry TVN", "Co za tydzień", kanałach TVN24 i TVN Warszawa. Informacje pojawią się też na portalach Onet i Plejada. Festiwalowe programy, wejścia, utwory artystów i wywiady będzie można również usłyszeć na antenie Radia Zet.
W sieci pojawiła się także strona internetowa poświęcona festiwalowi
www.orangewarsawfestival.tvn.pl. Orange i TVN poprzez Orange Warsaw Festival wspierają Warszawę w uzyskaniu tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.
Komentarze (7)
26 maja 2010, 18:25:00
26 maja 2010, 18:28:01
26 maja 2010, 19:10:26
September i podobnego gówna jeszcze brakuje
26 maja 2010, 19:54:54
27 maja 2010, 0:10:19
27 maja 2010, 11:33:51
27 maja 2010, 15:39:36