Kabaret Olgi Lipińskiej powraca do TVP

Kabaret Olgi Lipińskiej powraca do TVP

W piątek (11 czerwca 2010 roku, po pięciu latach nieobecności do Telewizji Polskiej powraca popularny Kabaret Olgi Lipińskiej. Polityczną satyrę będzie można oglądać na antenie TVP2.
Kabaret wraca w tak szczególnym czasie jak wybory, przy których satyra ma wyjątkowe pole do popisu. Kabaret "Pietruszka czy burak" będzie można oglądać od 11 czerwca o godz. 21.10 w telewizyjnej Dwójce.

Reżyserią zajmie się Olga Lipińska, a w kabarecie udział wezmą m.in.: Barbara Wrzesińska, Wojciech Pokora, Piotr Fronczewski, Jan Kobuszewski, Robert Rozmus, Hanka Śleszyńska, Monika Dryl, Irena Tyl, Krzysztof Tyniec, Marek Siudym, Władysław Grzywna, Paweł Wawrzecki, Anna Sroka.
Na razie 11 czerwca wyemitowany zostanie jeden odcinek. Jednak telewizyjna Dwójka nie wyklucza dalszej współpracy z Olgą Lipińską i być może kolejny odcinek powstanie jesienią.

Kabaretu Olgi Lipińskiej w TVP nie było od pięciu lat. W 2008 roku kanał TVP Kultura przypomniał archiwalne odcinki kabaretu, co spowodowało, ze stacja notowała rekordowe wyniki oglądalności w swojej historii (35 tys. widzów).
TVP
      0 
1 czerwca w VECTRZE oficjalnie MTVN HD !!!!!
           
      0 
i dobrze , zaś poleci kabarecik
           
      0 
Dla mie ten kabarecik to historia mojego zycia.
Gajos jako Turecki.
Rewinski jak dyrektor KABA 1
SUPER.
Potrzrebuje tego jak tlenu w tym rydzolandzie.
           
Jest wielka szansa, na wielki kabaret. Tylko czy Olga Lipińska jest jeszcze wybitną reżyser, czy już tylko politykującą celebrytką z TVN24?
         

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

27,3% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

O firmie

Telewizja Polska

Telewizja Polska

Publiczna stacja telewizyjna, emitująca programy informacyjne, rozrywkowe, przyrodnicze itp., posiadająca również kilka kanałów tematycznych.

Telefon:
(22) 547 44 50
Fax:
(22) 547 42 77
Strona WWW:
http://www.tvp.pl
Adres:
ul. Woronicza 17
00-999 Warszawa
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Marcin Żukowski

Koko, koko wiocha jest spoko!

Polacy znają się na dwóch rzeczach - medycynie i piłce nożnej. Wolne żarty! Znamy się jeszcze na muzyce! A dyskusje na temat muzyki i futbolu to nasza największa specjalność.

Czytaj dalej