20 lat Radia Zet na płytach

20 lat Radia Zet na płytach

We wrześniu 2010 roku Radio Zet będzie obchodziło swoje 20 urodziny. Z tej okazji w poniedziałek (23 sierpnia 2010 roku) na rynku muzycznym pojawi się pierwszy okolicznościowy album - "Greatest Hits 1"
Już 20 lat "ton nadaje Radio Zet". Wydawnictwo "Greatest Hits 1" jest sentymentalną podróżą muzyczną z Radiem Zet. Na dwóch krążkach zebrano największe hity ostatnich lat, które można było usłyszeć na antenie radia. Oryginalnego charakteru płycie dodaje kalendarium oraz spis ciekawostek z "życia" Radia Zet.
Listę gwiazd, które uświetniły urodzinowy projekt Radia Zet rozpoczyna legendarna grupa Queen, charyzmatyczne wokalistki Tina Turner i Whitney Houston, a także piosenkarze Eros Ramazotti, Seal czy Garou. Na płytach nie zabrakło także takich przebojów jak "Gypsy" Shakiry, "Fallin'" Alici Keys, "Cry Me A River" Justina Timberkale'a czy "Sober" P!NK.

"Greatest Hits 1" ma być muzycznym podziękowaniem dla słuchaczy i fanów Radia Zet. Wydawnictwo na rynku ukaże się w poniedziałek - 23 sierpnia 2010 roku. Płyty będzie można zdobyć także w konkursach na antenie Radia Zet.

Przypomnijmy, że Radio Zet rozpoczęło nadawanie 28 września 1990 roku, jako pierwsze prywatne radio w Warszawie, początkowo pod nazwą Radio Gazeta.
      0 
Hahah to musi być niezły badziew :D radio Zet to najgorsza muzyka jaka jest i ciagle to samo
           
Nawet jak zaczną grać Disco Polo to i tak nie będę słuchać tego szmatłowca.
         
      0 
muzyka w rmf i zet jest dopasowana pod odbiorce reklam.... na świecie jest tyle fajnej muzy... dlaczego nie można urozmaicić playlitę....??? takie automaty są naprawdę męczące... rozumiem, że kasa kasa kasa... ale jak była by większa różnorodność, napewno słuchaczy przybyłoby.... ciekawe kto wpadnie na to pierwszy zet czy rmf.... i stop konkursom .... co włączę radio ... akurat jest mega kumulacja.... badziewie
           
RMF w Faktach tak opowiada o CLF a ani razu nie puściła chociążby jednego utworu który był tam grany.
         
Ludzie, czy wy kiedykolwiek w ogóle słuchaliście Zetki? Bo ja k.wa nie rozumiem waszego biadolenia. Że playlista okrojona i w kółko to samo :D? Takie bzdury to gadają tylko Ci, co od kolegów słyszeli co tam grają xD Weźcie posłuchajcie to się przekonacie. Playlista Zet różni się diametralnie od RMF. Zet gra lepszą muzykę!

BTW. Fajna okładka, nawiązuje do BBC RADIO ONE.
         
E? Teraz to już głupotę lejesz. W zetce jest taka sama częstotliwość powtarzania piosenek co w RMF i od kilkunastu lat w obu stacjach są kawałki co chyba nigdy nie zdejmą z playlisty - niestety to jest jej znaczna część.
         
Ludzie otrzeźwiejcie w końcu, nie krytykujcie Radia ZET jak go nie słuchaliście nigdy tam naprawdę jest lepsza muzyka słowo. Ja dawniej słuchałem RMF FM ale jest dopiero dno a dna nie słucham a i jeszcze jedno RMF to tylko beznadziejna reklama którą można w ogóle stworzyć wszędzie je reklamują a to co się często reklamuję w końcu przechodzi do historii mam nadzieję że tym razem będzie tak samo a ludzie w końcu przejrzą na oczy i zmienia radio jest 3 jest ZET ka a ludziom już to RMF na głowę zaszkodziło. Dobrze wam życzę naprawdę
           
A i jeszcze jedno rmf-owców tu nie potrzebujemy bo wstyd w ogóle czytać ich komentarze także jak wam coś nie pasi to zmieńcie stronę
           
      0 
@naf
a ja się przyznam że jestem RMF-ofcem. I przeszkadza ci to? Słuchaj sobie tych swoich innych stacji. No owszem, ten RMF to jest wszędzie. Ale pogódź się z tym :|
           

CAPTCHA
Radio Zet

Radio Zet

Stacja radiowa, emitująca audycje informacyjne, muzyczne, rozrywkowe i inne.

Strona WWW:
http://www.radiozet.pl/
E-mail:
radiozet@radiozet.com.pl
Telefon:
22 622-7575
Fax:
22 622-7900
Adres:
ul. Żurawia 8
00-503 Warszawa
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Filmaster10.02.20127

Co oglądać w TV radzi Filmaster - filmy, sport

Odkąd zacząłem umieszczać niniejszą serię felietonów nigdy nie byłem tak usatysfakcjonowany, jak teraz. Siermiężne mrozy maltretujące nasz kraj powoli zaczynają słabnąć, odmrażając przy okazji skostniałą telewizję. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wobec czego tym razem wyjątkowo przedstawię nieco zmodyfikowany program na następny tydzień.

Czytaj dalej