Safri Duo zagranicznym hitem lata TVP [wideo]

Safri Duo zagranicznym hitem lata TVP [wideo]

Zakończył się dwudniowy Bydgoszcz Hit Festiwal 2010, transmitowany przez telewizyjną Dwójkę i TVP2. W niedzielę widzowie TVP wybierali Zagraniczny Hit Lat. Zwycięzcą została grupa Safri Duo.
Podczas drugiego dnia Festiwalu (29 sierpnia 2010 roku) o statuetkę "Zagranicznego Hitu Lata 2010" walczyło kilkanaście wykonawców. Wśród nich m.in. Carina Dahl, Dan Balan, Flanders, Lou Bega czy Sabrina Washington. W SMS-owym głosowaniu widzowie Telewizji Polskiej zdecydowali, że Zagranicznym Hitem Lata został utwór "Helele" w wykonaniu grupy Safri Duo.

Safri Duo - "Helele"


W sobotę podczas Bydgoszcz Hit Festiwal 2010 wybierano "Polski Hit Lata 2010".
      0 
A widział ktoś te parodię przy losowaniu zwycięzcy posród wysyłających sms'y ? Nagrodą było VOLVO + 10 000 zł. Kto wygrał VOLVO wie tylko TVP.
Czyli nikt :)))))
Parodia :))))))
           
W tym przypadku wynik mnie nie dziwi. Ta piosenka non stop jest puszczana w radiu i telewizji, czy po prostu na samych imprezach. Czy to dobry wybór? Każdy ma swoje zdanie...
         
      0 
Dan Balan? Przecież go nie było...

Co do wyniku - cała finałowa trójka z playbacku... to mówi samo za siebie, mądrzy ci nasi rodacy... Pozytywnym zaskoczeniem byli wszyscy spoza trójki - np. Safura, niekiedy brzmiało wręcz Eurowizyjnie, znacznie lepiej niż tandeta typu Tom Boxer.
           
      0 
Bardzo fajna piosenka.
           
      0 
haha... mnie to rozwaliło jak się dowiedziałem że to wygrało... przecież właśnie było widać że ta babka to leci z playbacku... i w ogóle jakieś 3 zespoły były o których nigdy nie słyszałem, mianowicie jakas Gryzelda czy jak ona tam i jeszcze 2 takie..
a najfajniejsi to byli tancerze xD
           
Ustawiony festiwal w dupe se go wsadźcie.
         
      0 
Beznadzieja!!
           
Fajna piosenka:) A tak w ogóle każdy ma swój gust i nie każdemu dana piosenka musi się podobać. takie jest moje zdanie w tej kwestii
         
      0 
atmosfera na koncertach niesamowita świetnie się bawiłam:) za rok też jadę ze znajomymi gdziekolwiek będzie:)
           
      0 
ludzie Wam to nic nie pasuje puknijta się w łeb!!
           

CAPTCHA
Telewizja Polska

Telewizja Polska

Publiczna stacja telewizyjna, emitująca programy informacyjne, rozrywkowe, przyrodnicze itp., posiadająca również kilka kanałów tematycznych.

Strona WWW:
http://www.tvp.pl
Telefon:
(22) 547 44 50
Fax:
(22) 547 42 77
Adres:
ul. Woronicza 17
00-999 Warszawa
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Filmaster10.02.20127

Co oglądać w TV radzi Filmaster - filmy, sport

Odkąd zacząłem umieszczać niniejszą serię felietonów nigdy nie byłem tak usatysfakcjonowany, jak teraz. Siermiężne mrozy maltretujące nasz kraj powoli zaczynają słabnąć, odmrażając przy okazji skostniałą telewizję. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, wobec czego tym razem wyjątkowo przedstawię nieco zmodyfikowany program na następny tydzień.

Czytaj dalej