Święta jednak z Kevinem - Facebook wygrał z Polsatem

Polsat zabił święta - po naszym tekście internauci w serwisie Facebook zorganizowali protest, bo... w świątecznej ramówce Polsatu zabrakło filmu "Kevin sam w domu", który od lat kojarzy się ze świętami. Mamy dobrą wiadomość - Polsat spełnia prośbę widzów.
Nasz tekst o świątecznej ofercie filmowej Polsatu i TVN wywołał wielkie zamieszanie. Powód? W świątecznej ramówce Polsatu zabrakło żelaznych pozycji filmowych kojarzących się ze świętami.

Na Facebooku pojawiło się kilka grup (m.in. "Polsat zabił Święta - w tym roku nie będzie Kevina") domagających się przywrócenia popularnego filmu, z kolei w Internecie pojawiła się także petycja do Polsatu z prośbą o dołączenie do świątecznej ramówki filmów z popularnym Kevina.

Udało się. - Telewizja Polsat postanowiła spełnić prośby widzów, którzy od kilku tygodni pytali o możliwość wyemitowania przez stację w czasie świąt popularnych Kevinów - poinformowało nas biuro prasowe stacji.

W pierwszy Dzień Świąt, czyli w sobotę 25 grudnia o 20 widzowie zobaczą pierwszą, najsłynniejszą część cyklu - "Kevin sam w domu". Kto film przegapi, będzie mógł go sobie przypomnieć oglądając niedzielą powtórkę, drugiego Dnia Świąt (26 grudnia o godz. 12.45). Niewykluczone, że druga część - "Kevin sam w Nowym Jorku" pojawi się w Polsacie w Nowy Rok.

Wiele wskazuje na to, że zmiana okaże się korzystna dla samej Telewizji Polsat - film "Kevin sam w domu" od lat cieszy się popularnością wśród widzów gromadząc przed telewizorami milionową publiczność. Internautom gratulujemy, Polsatowi dziękujemy! ;)

Polecamy także: "Filmowe święta w TVP"

Komentarze (152)

Kolejność komentarzy: data dodania ocena  |  Zmień domyślne ustawienia
To już tradycja święta bez kewina to święta jak bez choinki
           
     +1
ja tam wole OPOWIEŚĆ WIGILIJNĄ
           
     +1
Już wiem dlaczego nie oglądam Polsatu:)
           
      0 
Proste :) Jeśli nie chcesz nie oglądaj.
           
Chyba zrozumieli że większą kasę trzepną z tego niż z innych filmów ; ).
         
      0 
taaaaaaaak!!!!!!!!!!!!!!!
           
      0 
HHHAHALEJAJA
           
      0 
Ja pier... ludzie z polsatu nie wiedzą co to sarkazm :)
           
Wyrzucić Ninę.
         
Nie daje Kevina źle, daje Kevina też źle zdecydujcie się... Jest takie urządzenie jak pilot do TV
         

CAPTCHA