Ruszają castingi X-Factor. Kto w jury?

W tym tygodniu ruszają pierwsze castingi do nowego programu muzycznego "X-Factor", który ma być hitem wiosennej ramówki TVN. Kto zasiądzie w jury, a kto poprowadzi program?
X-Factor
Polska edycja muzycznego show "X-Factor" na antenie TVN zadebiutuje wiosną 2011 roku i prawdopodobnie w ramówce zajmie miejsce "Tańca z gwiazdami", który powróci jesienią. Zadaniem programu jest poszukiwanie wokalnych talentów, co ważne w show udział będą mogli brać soliści jak i zespoły. Jedyny warunek - ukończone 16 lat. Do wygrania jest sława oraz kontrakt płytowy.


W tym tygodniu ruszają pierwsze castingi do programu, które odbędą się 8 stycznia 2011 roku w Zabrzu (Dom Muzyki i Tańca), 9 stycznia we Wrocławiu (Hotel Mercure Panorama). Kolejne castingi w Warszawie (14 stycznia - Torwar) oraz w Gdańsku (16 stycznia - Filharmonia Bałtycka).


Na razie stacja nie zdradza informacji na temat prowadzących oraz składu jury programu. W tym tygodniu mają zakończyć się rozmowy z zainteresowanymi osobami. Wśród prowadzących - według nieoficjalnych informacji - wymienia się sprawdzony duet Marcin Prokop i Szymon Hołownia, z kolei w jury mają zasiąść: Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska oraz Piotr Metz.

Czy te informacje się potwierdzą? Powinniśmy się dowiedzieć jeszcze w tym tygodniu, przed startem pierwszych castingów.

Komentarze (10)

Kolejność komentarzy: data dodania ocena  |  Zmień domyślne ustawienia
      0 
ptyanie: czym to sie rozni od IDOLA?

tylko nazwa?
           
KOLEJNE GÓWN... Ile jeszcze będzie dupereli o śpiewach i tańcach ?????
         
      0 
Kolejny badziewny program,ale dobrze,że skończył się Mam tale bo ostatnio mam talent zmienił się w Idola tylko śpiewanie i taniec. Talent to to coś co odróżnia nas od innych a tańczyć i śpiewać to każdy może się nauczyć ,jeden lepiej drugi gorzej.Nie mają pomysłow na lepszą rozrywkę.
           
      0 
@1234 tym ze udzial moga wziasc cale zespoły a nie tylko 1 osoba

Maja Sablewska jak juz!

a prowadzącymi nie będą Prokop i Hołownia
           
      0 
Już nie mogę sie doczekać! :) X Factor jest super!
           
      0 
zwykla tandeta i dno
           
      0 
W końcu X FACTOR w Polsce! Dziekujemy TVN!!!
           
      0 
to dopiero PRECASTINGI! Castingi pod koniec stycznia
           
      0 
powinien byc to nowy świeżutki program a nie kolejna edycja mam talent o innej nazwie
           
Mówicie o programie, że jest do dupy jak go nawet nie było na antenie. Wole X-Factor niż jakieś gówno polsatowskie. Kiedyś Polsat to była fajne, a teraz to lustro TVN-u, m.in. Detektywi -> Malanowski & Partnerzy
         

CAPTCHA