• O firmie
  • Dane kontaktowe

Telewizja Polska

Publiczna stacja telewizyjna, emitująca programy informacyjne, rozrywkowe, przyrodnicze itp., posiadająca również kilka kanałów tematycznych.

Telefon:
(22) 547 44 50
Fax:
(22) 547 42 77
Strona WWW:
http://www.tvp.pl
Adres:
ul. Woronicza 17
00-999 Warszawa

"Siostra Jackie" od stycznia w TVP2

W styczniu 2011 roku telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję pierwszego sezonu, cieszącego się popularnością serialu medycznego - "Siostra Jackie". od grudnia serial ten emituje także TVP Seriale.
"Siostra Jackie" to dramat komediowy, którego akcja rozgrywa się w Nowym Jorku. Edie Falco wciela się w rolę Jackie Peyton, ofiarnej pielęgniarki z ostrego dyżuru, której ciągle brakuje czasu na pracę i życie rodzinne. W domu komplikacje stwarzają złożone pragnienia. W pracy wcale nie jest łatwiej. Co dzień czekają tam na nią flirtujący lekarze, długie dyżury, wadliwy system opieki zdrowotnej i naprzykrzający się studenci.

Emisja serialu "Siostra Jackie" w TVP2 w czwartki o godzinie 22.35 (od 13 stycznia). Przypomnijmy, że od grudnia serial ten emitowany jest także na antenie TVP Seriale. Z kolei swoja telewizyjna premierę w Polsce serial miał na antenie nFilm HD.
TVP

Komentarze (3)

Kolejność komentarzy: data dodania ocena  |  Zmień domyślne ustawienia
świetnie ;)
         
Oj nie, premiera to była, ale w Universal Channel!
         
      0 
premiera to była w nFilm HD
           

CAPTCHA