Masowe protesty w obronie TV Trwam tylko w mediach?

Masowe protesty w obronie TV Trwam tylko w mediach?

Od kilku tygodni trwa walka o miejsce TV Trwam w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T). Media ojca Rydzyka informują o zebraniu ponad 1,4 mln podpisów, ale do KRRiT trafiło do tej pory tylko 35 tysięcy listów.
Ojciec Rydzyk na antenach swoich mediów chwali się, że wierni słuchacze tłumnie protestują przeciwko KRRiT. A dokładniej mówiąc przeciwko decyzji KRRiT, która w wyniku konkursu nie przyznała koncesji dla TV Trwam na nadawanie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, tak by stacja ojca Rydzyka mogła być dostępna dla wszystkich widzów, bez potrzeby zakupu anteny satelitarnej czy sieci kablowej.
Do tej pory na antenie Radia Maryja informowano, że wierni słuchacze stacji podesłali już 1,4 mln podpisów w obronie TV Trwam. Z kolei jak podaje Gazeta Wyborcza, do KRRiT dotarło tylko... 35 tysięcy. - Listów, które przyszły do KRRiT, jest 35 tysięcy. Część pisanych odręcznie, wtedy są podpisane przez jedną osobę. Czasem są to gotowe formularze podpisane przez większą liczbę osób. Nie liczymy podpisów, tylko listy, ale nie sądzę, żeby dało się z tego uzbierać ponad milion - mówi Gazecie Wyborczej rzeczniczka KRRiT Katarzyna Twardowska.
Gazeta Wyborcza

Komentarze (102)

ale i tak liczba podpisow nie zmieni decyzji bo To decyzja administracyjna ale wiem ze teraz do WSA jest skladana skarga na decyzje wiec w tym nadzieja.
         
to nie są masowe protesty? : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=A_3w1MBoFDY
         
     -11
bo Rydzyk swym owieczk6m walnal ze sa 4 miejsca wolne ale sie przeliczyl bo to miej4ca dla TVP1 I TVP2 W HD .
           
     +8
Bo boją się ze filmy takie jak Nocna zmiana oglądną miliony ludzi,tamten film to mógł ktoś zarzucić ze autor Kurski,ale wpiszcie sobie w youtube (ODKRYĆ PRAWDĘ) ,wywiad z Olszewskim i Historykiem.Wszystkie dowody lustracyjne były palone na przełomie 89/90 roku,jakiś generał zrobił kopie i wysłał do Moskwy.Szok dlaczego tylko niezależne media są na youtube,nikt takiego wywiadu nie da do telewizji.
           
     -7
Po co komu jedno strona telewizja
           
     -8
film jest z Aten albo z Arabskiej wiosny a ktos to puscil podpisujac ze to mohery a wy i portal ma kolejna okazje do awantury
           
     +5
Przez te Post komunistyczne świnie,mamy biedę Polska mogła być na równi z zachodem,z tego filmu się dowiedziałem ze proces oczyszczenia mógł się dawniej odbyć,teraz władza ma szerokie plecy medialne.(dlaczego Polacy nie dali szansy Januszowi korwin mikke),czy sondaże podpowiadają głupiemu jak ma głosować?.
           
     +3
Tak jak teraz głosowali młodzi Polacy na Palikota,a poco on zrobił partię,ze jak runie PO to ich weźmie do partii.Za plecami sobie piją bruderszaft,po co wam matura jak nie umiecie głową ruszyć,wszystkie obecne partie w sejmie już dawno powinny ,być przez Polaków wyautowane,i nie ważne czy PO czy PIS czy SLD czy PSL czy Ruch Palikota.Dajcie szanse w końcu innym,a nie wierzcie w pier...
           
     -6
w pierwszym konkursie było kilka stacji , które też nie były wybrane i po za tv trwam nikt nie protestuje , nie odstawia takich szopek . czy tv trwam jest wyjątkowa ? nie jest jak każdy inny kanał tv. .
jeszcze te szopki doprowadzą , że w tym roku MUX 1 może nie ruszyć .
będzie konkurs na 4 miejsca SD po kanałach TVP . to niech czekają .
ja również mogę zaprotestować , że posłałem lotka i że nie wybrali moich liczb , które skreśliłem . jestem na nie tv trwam . jak chcą mieć dużą oglądalność to niech przejdą na hotbirda . sam polsat ma ponad 3 mln. abonentów ( nie licząc pozostałych platform cyfrowych i FTA ).
           
      0 
No to dziady kalwaryjskie policzcie te podpisy, lenie śmierdzące, ja chcę wiedzieć ile jest tych podpisów.
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,2% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Marcin Żukowski

Koko, koko wiocha jest spoko!

Polacy znają się na dwóch rzeczach - medycynie i piłce nożnej. Wolne żarty! Znamy się jeszcze na muzyce! A dyskusje na temat muzyki i futbolu to nasza największa specjalność.

Czytaj dalej