Europejska centrala firmy Procter & Gamble zaprosiła agencję interaktywną Opcom Grupa Eskadra do współudziału w opracowaniu globalnej komunikacji reklamowej marki TomTailor.
W listopadzie 2007 roku w Genewie odbyły się dwudniowe warsztaty, w których uczestniczyli przedstawiciele P&G, agencja Grey Dorland z Berlina oraz Opcom Grupa Eskadra.
Spośród pomysłów wygenerowanych podczas warsztatów PG wybrało do realizacji jedną z koncepcji agencji Opcom Grupa Eskadra, a następnie przekazało ją do rozwinięcia i egzekucji agencji Grey. Egzekucja części interaktywnej pozostaje po stronie Opcom.
Kampania autorstwa Grey i Opcom latem tego roku rozpocznie się od rynku niemieckiego. Opcom Grupa Eskadra jest pierwszą agencją spoza Europy Zachodniej zaproszoną do współpracy na europejskim szczeblu PG.
Komentarze