Grupa Pino wzmacnia dział sprzedaży

Grupa Pino wzmacnia dział sprzedaży

W związku z intensyfikacją działań związanych z nowymi projektami, dział sprzedaży Grupy Pino (Internet Group) zasiliły dwie nowe osoby.
Do działu sprzedaży dołączyła na stanowisko Account Managera, Katarzyna Pawłowska – doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowisku Affiliate specialist w Afilo Sp.z o.o.
Stanowisko Account Managera objął również Piotr Panasiuk, wcześniej związany z Team Solutions (starszy specjalista ds. reklamy internetowej w serwisie Chomikuj.pl) oraz serwisem Trendz.pl (na stanowisku dyrektora działu marketingu).

Rozbudowa Działu Sprzedaży to odpowiedź na rosnącą popularność usług Grupy Pino. W ciągu ostatniego roku łączna liczba unikalnych użytkowników wzrosła z 5.2 do 9.5 miliona. W ostatnim czasie, w ramach Pino, uruchomiono m.in. serwis umożliwiający tworzenie multimedialnych pokazów zdjęć z muzyką – Slajdzik.pl.
Grupa Pino

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,1% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Piotr Krawiec22.05.20120
Piotr Krawiec

Mea culpa - czyli kryzys może dotknąć każdego

Wizerunek to jeden z najcenniejszych kapitałów firmy. Dlaczego? Nie można go kupić. Jego budowa i utrzymanie wymaga wiele czasu, ciężkiej pracy, a także dobrej organizacji. To on w dużej mierze odpowiada za sukcesy firmy. O ile praca nad dobrym postrzeganiem organizacji jest długotrwała, o tyle pozytywny wizerunek można utracić dość szybko.

Czytaj dalej