Rusza kampania marki Paola [wideo]

Rusza kampania marki Paola [wideo]

Rozpoczęła się ogólnopolska kampania reklamowa marki Paola mająca na celu zbudowanie świadomości nowego produktu - Paola Kompot Domowy. Kampania przygotowana przez agencję Schulz Brand Friendly potrwa do 15. sierpnia 2010r.
Spot będzie emitowany w TVP1, TVP2, TVN, TVN24, TVN7, TVN Style, Polsat, Polsat Film, Polsat Cafe oraz w niszowych stacjach, m.in. Canal+, BBC, Ale Kino, AXN, Zone, Hallmark, i National Geographic. W drugim etapie kampanii, Paola Kompot Domowy będzie sponsorował prognozę pogody w TVP1.

Spot utrzymany jest w bajkowym klimacie i ma przywołać wspomnienia rodzinnych obiadów u Babci. Kampania została przygotowana przez agencję Schulz Brand Friendly. Za planowanie i zakup mediów dla kampanii odpowiada dom mediowy MindShare Polska.

HOOP Polska

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,2% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Piotr Krawiec22.05.20120
Piotr Krawiec

Mea culpa - czyli kryzys może dotknąć każdego

Wizerunek to jeden z najcenniejszych kapitałów firmy. Dlaczego? Nie można go kupić. Jego budowa i utrzymanie wymaga wiele czasu, ciężkiej pracy, a także dobrej organizacji. To on w dużej mierze odpowiada za sukcesy firmy. O ile praca nad dobrym postrzeganiem organizacji jest długotrwała, o tyle pozytywny wizerunek można utracić dość szybko.

Czytaj dalej