Justyna Kowalczyk, popularna polska biegaczka narciarska, będzie ambasadorem Polbanku. W najbliższym czasie rusza kampania reklamowa z jej udziałem. Polbank będzie też sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego. Logo banku pojawi się na kombinezonach sportowców w nadchodzącym sezonie.
Złota medalistka olimpijska, mistrzyni świata - Justyna Kowalczyk - będzie ambasadorem Polbanku i nową twarzą kampanii reklamowych banku. Współpraca czterokrotnej medalistki olimpijskiej z bankiem rozpoczyna się w sierpniu. Polbank został wybrany nieprzypadkowo, bo jak podkreśla Justyna Kowalczyk:
"Konsekwencja i wytrwałe dążenie do celu, które reprezentuje Polbank, to te same wartości, którymi kieruję się w rozwoju kariery sportowej". Zdaniem Kowalczyk są one uniwersalne i decydują o sukcesie zarówno w sporcie, jak i w biznesie. Mistrzyni olimpijska po raz pierwszy weźmie udział w telewizyjnej kampanii reklamowej.
Jeden z banerów na internetowej stronie banku
–
Justyna osiągnęła mistrzowski poziom i zdobyła najwyższe laury. Polbank w krótkim czasie stał się 8 bankiem detalicznym w Polsce. Wyprzedziliśmy zawodników, którzy trenują o wiele dłużej niż my. Miejsce w pierwszej dziesiątce w tak krótkim czasie zwiększa nasz apetyt na podium, a Justyna jest wspaniałą inspiracją i wzorem do naśladowania na naszej drodze do mistrzostwa - mówi Kazimierz Stańczak, Dyrektor Generalny Polbank EFG.
Według badań przeprowadzonych przez Polbank EFG, Justyna Kowalczyk jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Mistrzyni olimpijska będzie twarzą w kampaniach reklamowych przez 2 lata. W tym czasie Polbank będzie towarzyszył jej w przygotowaniach do olimpiady w Soczi w 2014 roku.
Polbank EFG podpisał też umowę o współpracy z PZN. Bank będzie sponsorem polskiej kadry narciarskiej na czele z legendarnym mistrzem skoczni - Adamem Małyszem. Logo banku znajdzie się na kombinezonach polskiej reprezentacji w nadchodzącym sezonie.
Komentarze (12)
09 sierpnia 2010, 10:52:30
09 sierpnia 2010, 12:21:44
09 sierpnia 2010, 12:31:55
(oddzial w giżycku). Raz jeszcze odradzam tego banku z greckim! kapitalem i greckim podejscie do klienta
09 sierpnia 2010, 13:10:31
09 sierpnia 2010, 14:14:52
09 sierpnia 2010, 14:40:08
09 sierpnia 2010, 15:01:01
09 sierpnia 2010, 16:38:21
09 sierpnia 2010, 20:12:38
03 września 2010, 5:28:12