Łukasz Szewczyk31.08.2010 (15:31)1 komentarz

Sieć afiliacyjna NetSales walczy o rynek

NetSales, jedna z czołowych sieci afiliacyjnych w Polsce, wprowadziła prowizje II stopnia od poleconych wydawców.
Po raz pierwszy w naszym kraju tak duża sieć afiliacyjna proponuje afiliantom partycypowanie w zyskach z rozbudowy sieci wydawców. Polecając wydawców i emitując reklamy autopromocyjne w NetSales, oprócz gwarantowanych 10 zł za rejestrację, można zarobić dodatkowe 5% od zarobków wygenerowanych przez poleconego wydawcę wieczyście. Daje to możliwość budowania przychodu pasywnego, ze względu na olbrzymi potencjał sieci afiliacyjnej jak i samych wydawców. Zmiany te są początkiem innowacyjnych rozwiązań jakie w najbliższych tygodniach zamierza wprowadzić sieć partnerska.

Obok nowego podejścia do dzielenia się zyskiem z wydawcami, NetSales wprowadza również zmiany w swoim zespole. Magdalena Sapiejewska, do niedawna Publisher Manager, przechodzi na stanowisko Account Manager’a i zajmować się będzie obsługą reklamodawców. Do zespołu dołączyły również dwie nowe osoby: Adam Matwijczyk, który jako Junior Affiliate Specialist odpowiada za rozwój sieci wydawców oraz Sylwia Ambroziak, Publisher Manager, zajmująca się obsługą wydawców i przejmująca tym samym obowiązki Sapiejewskiej.
NetSales,
      0 
This is what we need - an isngiht to make everyone think
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,8% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Piotr Krawiec22.05.20120
Piotr Krawiec

Mea culpa - czyli kryzys może dotknąć każdego

Wizerunek to jeden z najcenniejszych kapitałów firmy. Dlaczego? Nie można go kupić. Jego budowa i utrzymanie wymaga wiele czasu, ciężkiej pracy, a także dobrej organizacji. To on w dużej mierze odpowiada za sukcesy firmy. O ile praca nad dobrym postrzeganiem organizacji jest długotrwała, o tyle pozytywny wizerunek można utracić dość szybko.

Czytaj dalej