Nowa kampania telewizyjna Burger Kinga
wikma07.02.2012 (17:13)6 komentarzy

Nowa kampania telewizyjna Burger Kinga

W pierwszym z telewizyjnych spotów Burger King konsekwentnie kusi 100% wołowiną grillowaną na ogniu i świeżymi dodatkami. Drugi z nich prezentuje ponadto atrakcyjne zestawy King Deal, które kosztują 10 zł.
- Najnowsza telewizyjna kampania reklamowa Burger King skupia się na podkreśleniu wyjątkowego, oryginalnego smaku naszych burgerów - mówi Bartosz Jędrasiak, Brand Manager marki Burger King. - Spoty mają zachęcać do przetestowania wyjątkowej 100% grillowanej na ogniu wołowiny, którą oferujemy od ponad 50 lat - dodaje.
15-sekundowe spoty wyświetlane będą do 7 marca na antenie stacji ogólnopolskich: TVN, Polsat, TV4, TVN Turbo, Discovery, a także w tematycznych kanałach filmowych (Canal+, Ale Kino, Filmbox, Movies24, Zone Europa, Universal, AXN, 13th Street, Kino Polska), muzycznych (Vh1, Viva, MTV, Eska TV), sportowych (Canal+ Sport, Extreme Sports, Orange Sport Info, Sportklub) i przyrodniczych (National Geografic, Planete, Travel Channel), a także innych kanałach sieci AtMedia.

Autorem kreacji kampanii jest agencja FireFly Creation. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy OMD Media Direction.

Działania komunikacyjne związane z promocją prowadzone są w restauracjach oraz na fan page'u marki Burger King na Facebooku.
      0 
za 10zl to lepszy jest McZestaw w McDonald, jadłem oba
           
      0 
do rafala.s

chyba nie jadłeś w Burger Kingu. Jakość w porównaniu do Mc. Donaldsa rewelacja. McD da się zjeść ale nie powala. Lepiej zjeść w BK jedną kanapkę niż w McD cały zestaw.
           
Dokładnie, McDonalds nie umywa się do Burger Kinga pod względem smaku! BK jest ciut droższy ale 2x smaczniejszy od McD i nie czuję się po nim jak struty...
         
      0 
i ja się dołączę do grona BK. @rafal.s, chyba nigdy nie jadłeś w BK. Żarcie o niebo lepsze niż w maku, większe i dużo smaczniejsze. A nie jakiś tam zmielony pies z budą w BigMac'u którego średnica jest mniejsza niż hamburgera (tego ze stery "dobrych" cen).
Polecam BK bo jem tam zawsze gdy jestem w SCC! :)
           
Gratuluję udanej kampanii reklamowej zwłaszcza w telewizji a szczególnie doboru kanałów tematycznych tj.Movies24, VH1 i Orange Sport Info - wszystkie już nie istnieją Dom mediowy OMD Media Direction - Gratuluję dobrze wykonanej roboty ;) Oby tak dalej
         
      0 
Akurat polski Whopper jest gów...ny w smaku. Do tego likwidują restauracje - komu oni chcą się reklamować? SCC to nie wszystko.
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,2% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Piotr Krawiec22.05.20120
Piotr Krawiec

Mea culpa - czyli kryzys może dotknąć każdego

Wizerunek to jeden z najcenniejszych kapitałów firmy. Dlaczego? Nie można go kupić. Jego budowa i utrzymanie wymaga wiele czasu, ciężkiej pracy, a także dobrej organizacji. To on w dużej mierze odpowiada za sukcesy firmy. O ile praca nad dobrym postrzeganiem organizacji jest długotrwała, o tyle pozytywny wizerunek można utracić dość szybko.

Czytaj dalej