Panasonic stawia na Blu-ray 3D
Na długo przed finalizacją specyfikacji Blu-ray 3D przez Blu-ray Disc Association Panasonic Hollywood Laboratory podjęło współpracę ze studiami i społecznością hollywoodzkich filmowców, aby przeprowadzić próby kodowania obrazu Blu-ray 3D oraz authoringu menu i napisów. Dzięki tej wczesnej współpracy i badaniom ośrodek Advanced Authoring Center zyskał duże doświadczenie w doradzaniu firmom podczas wstępnych faz planowania tytułów Blu-ray 3D.
- Ze względu na ogromne doświadczenie Panasonic Hollywood Laboratory w dziedzinie przetwarzania obrazu HD jesteśmy pewni, że technologia kompresji obrazu 3D MPEG-4 MVC (Multiview Video Coding) zapewni nam pozycję branżowego lidera. Blu-ray 3D to nowy, ekscytujący obszar domowej rozrywki, a nasze wczesne badania okazały się niezwykle przydatne, ponieważ pozwoliły ustalić, co zapewnia najlepsze wrażenia wizualne i optymalną wydajność podczas projektowania filmów Blu-ray 3D - mówi Jeannine Patton, wiceprezes i dyrektor generalny ośrodka Advanced Authoring Center.
Źródło: Panasonic
Podobne newsy
Panasonic Polska
Producent sprzętu elektronicznego.
- Strona WWW:
- http://www.panasonic.com.pl
- E-mail:
- recepcja@panasonic.com.pl
- Telefon:
- (22) 338 11 00
- Fax:
- (22) 338 12 00
- Adres:
- al. Krakowska 4/6
02-284 Warszawa
Codzienny newsletter Media2.pl
• najlepsze i zawsze aktualne informacje z branży
• prezentacje badań rynku internetowego (Megapanel)
• opinie, felietony, porady branżowych ekspertów
IMAX - i drożej, i gorzej
Gdy stałem kilka dni temu w kolejce do kasy, usłyszałem za plecami burzliwą rozmowę, która rozbawiła mnie i przeraziła zarazem. Para młodych ludzi mówiła o "Avatarze", który wydawał mi się po miesiącu od daty premiery tematem zamkniętym. Jak się jednak okazało, rozmówcy przez 30 dni czekali na bilety do IMAX-a, a kolejki do tego kina ciągną się jak stąd na Pandorę. Moje rozbawienie wzięło się z naiwności, jaką para wykazywała co do jakości obrazu w Imaksie, a przerażenie z tego, jak łatwo dajemy się nabrać na marketingowe zabiegi i płacimy wyższą cenę za gorszy produkt. Dlaczego "Avatar" wypada blado w Imaksie?
Popularne wiadomości
03.09.2010dzisiaj
• Eska TV dla wszystkich
• TV Puls: Większa oglądalność i drugi kanał TV
02.09.2010wczoraj
• Kanały Polsatu także w telewizji "n"?
• Nowe kanały TVP jeszcze w tym roku
01.09.2010przedwczoraj
• Polsat w Cyfrze+: Ważny krok w budowaniu pozycji
• "Taniec z gwiazdami" - pełna lista uczestników
31.08.20103 dni temu
• Kanały Grupy Polsat w Cyfrze+
• Darmowy Wykop.pl w telefonach Plusa
30.08.201030.08.2010
• Bezlik rozmów i SMS-ów w mixPlus
• Playhouse Disney już testuje - start 1 września
Forum Media2.pl
Telekomunikacjawięcej...
• 9 zł za miesiąc internetu w Tak-t...
• Która sieć?
• 1000 minut za 6 zł w Tak-taku
Telewizjawięcej...
• Tuba.tv
• Wiadomości
• Panorama
Radiowięcej...
• Eska Rock
• Radio
• Radio Bajka

