Panasonic wzbogacił ofertę wielkoformatowych wyświetlaczy plazmowych NeoPDP serii 12 o model z przekątną ekranu 103 cale.
Po wprowadzeniu w czwartym kwartale 2009 roku modeli o przekątnych 65 i 85 cali, Panasonic uzupełnia gamę profesjonalnych ekranów plazmowych NeoPDP
o model w rozmiarze 103 cale. Według danych serwisu Futuresource, w 2009 roku produkty firmy Panasonic zdobyły 40-procentowy udział w rynku wielkoformatowych wyświetlaczy profesjonalnych (powyżej 55 cali).
103-calowa plazma została zaprojektowana specjalnie z myślą o rynku najmu profesjonalnego sprzętu audio-video. Firmy rentalowe wyraziły duże zainteresowanie produktem i złożyły już pierwsze zamówienia. Zaprojektowane specjalnie z myślą o użytku zewnętrznym ekrany serii 12 oferują szeroką funkcjonalność. Nowe, niezwykle smukłe wyświetlacze charakteryzują się grubością zaledwie 99 mm oraz niewielką wagą, ułatwiając transport oraz instalację. Panele plazmowe wyposażono również w filtr przeciwodblaskowy, który sprawia, że są idealne do każdego zastosowania profesjonalnego, włączając w to studia nadawcze.
Komentarze (1)
11 lutego 2010, 18:11:30