Manta wprowadza na rynek nową nawigację GPS - GPS510MST, która wyposażona została w procesor MStar 400MHz oraz ekran dotykowy o przekątnej 5”, który gwarantuje wyświetlanie wyraźnych map i grafik.
Urządzenie charakteryzuje się zaawansowanym interfejsem użytkownika. GPS posiada także intuicyjne menu, precyzyjną w obsłudze mapę, wyznaczanie trasy "w locie", błyskawiczne kalkulacje nowych tras, asystent pasa ruchu, który z wyprzedzeniem informuje o konieczności wykonania manewru. Nawigacja zawiera zbiór szczegółowych informacji o atrakcjach turystycznych, centrach handlowych i rozrywkowych, bazie gastronomicznej i hotelowej.
Wbudowany 2W głośnik zapewnia czysty dźwięk i właściwą głośność odtwarzanych komunikatów. Nawigacja Manty może posłużyć jako odtwarzacz plików multimedialnych, na który składają się: odtwarzacz wideo, muzyki oraz przeglądarka zdjęć. Dodatkowo, dzięki wejściu słuchawkowemu, możemy wykorzystać GPS Manty jako przenośny odtwarzacz MP3. Istotną cechą urządzenia jest wbudowany transmiter FM, który pozwala na przesyłanie dźwięku z nawigacji do odbiornika FM w samochodzie i jego odtwarzanie bezpośrednio na samochodowych głośnikach.
Sugerowana cena detaliczna brutto: 279 PLN
Specyfikacja techniczna:
- Procesor MStar 400MHz
- Wyświetlacz: 5"" LCD TFT dotykowy
- Wbudowana ceramiczna antena
- Pamięć 2GB
- Głośnik: 2Watts
- Czytnik kart: Micro SD
- Port USB
- FM Transmitter
- Odtwarzanie: odtwarzacz plików Audio i Video, przeglądarka zdjęć i plików tekstowych
- Akcesoria w zestawie: kabel USB, ładowarka samochodowa, mocowanie do samochodu, instrukcja
- Nawigacją z mapą Polski MapaMap w wersji Top
- Opakowanie - Długość/wysokość/głębokość (X / Y / Z) [cm]: 16x7,4x13,3cm
- Waga - netto / brutto [kg]: 0185kg
Komentarze (1)
31 marca 2011, 17:55:56