Nowe komputery stacjonarne od Lenovo

Firma Lenovo zapowiedziała wprowadzenie nowych komputerów stacjonarnych: ThinkCentre Edge 71 ThinkCentre Edge 71z all-in-one (AIO) oraz wysokiej klasy modelu ThinkCentre Edge 91.
Nowa rodzina komputerów stacjonarnych ThinkCentre Edge różni się od tradycyjnych biznesowych komputerów PC czarną, błyszczącą obudową oraz 20-calowym wyświetlaczem w wersji AIO. Błyszcząca jest nawet przednia powierzchnia modeli ThinkCentre Edge 71 i 91 w formacie tower i SFF. Do komputerów tych dobrze pasuje bezprzewodowa klawiatura ThinkPad Edge (opcjonalnie). Jest odporna na zalania i przypomina znaną z laptopów ThinkPad Edge nowoczesną klawiaturę z klawiszami wystającymi od dołu, a jednocześnie zachowuje komfort i jakość reakcji tradycyjnej klawiatury ThinkPad. Aby jeszcze bardziej udoskonalić wygląd komputerów stacjonarnych ThinkCentre Edge 71 i 91, usunięto z nich przestarzałe złącza.

Nowe komputery stacjonarne mogą pełnić rolę wydajnych urządzeń biznesowych dla MŚP w ciągu dnia, a także urządzeń rozrywkowych do oglądania filmów i telewizji, słuchania muzyki oraz relaksu po godzinach. Użytkownicy mogą korzystać z wysokiej wydajności dzięki procesorom do poziomu Intel Core i5 w komputerze AIO i do poziomu Core i7 Quad Core w modelach ThinkCentre Edge 71 i 91. Wszystkie te komputery uruchamiają się wyjątkowo szybko. Modelowi ThinkCentre Edge 91 zajmuje to zaledwie 14 sekund1 dzięki certyfikacji Lenovo Enhanced Experience 2.0 for Windows 7.

ThinkCentre Edge 71, 91 i ThinkCentre Edge 71z all-in-one będą dostępne w Polsce od połowy drugiej listopada.
      0 
Bardzo podobny design ma AIO Acera - model AZ5751
widziałem na wystawie w jednym salonie vobisu. Całkiem całkiem - robi wrazenie, dobra matryca; dotyk też działał całkiem poprawnie. Tam akurat był na i5.
           
      0 
też widziałem w Vobisie tego Acera, bardziej do gustu przypadły mi jednak tam touchsmarty HP :) trzeba poczekać na tego lenovo, wygląda fajnie, smukło, tylko żeby ta matryca nie odbijała wszystkiego jak lustro.
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,5% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00