Zobacz multimedialne wideo Samsunga OMNIA HD

Zobacz multimedialne wideo Samsunga OMNIA HD

Samsung opublikował oficjalny filmik przedstawiający możliwości Samsunga OMNIA w wersji HD. Telefon został zaprezentowany na tegorocznych targach Mobile World Congress w Barcelonie.
Funkcja nagrywania wideo HD umożliwia zapis cennych chwil w jakości HD (720 p), oglądanie treści HD na odbiorniku telewizyjnym HD za pomocą technologii DLNA i udostępnianie nagrań wideo na żywo w czasie rzeczywistym poprzez witrynę qik.com.

Telefon wyposażono w ekran 16:9 wyświetlacza QHD odwzorowujący 16 mln kolorów oraz podwójny głośnik stereo co pozwala na oglądanie nagrań SD (standardowa rozdzielczość) / HD (wysoka rozdzielczość) w jakości kinowej z napisami.

Telefon posiada także aparat o rozdzielczości 8 megapikseli. Użytkownicy mogą łączyć się z siecią Internet za pomocą protokołu HSUPA z szybkością 5,76 Mbps i HSDPA z szybkością 7,2 Mbps. Z kolei GPS wraz z zintegrowanym kompasem sprawia, że Omnia HD stanowi przydatne urządzenie dla pieszych i kierowców
      0 
no wygląda super, ciekawe ile będzie kosztował
           
      0 
Niech Samsung nie zabiera się do robienia telefonów jak nie potrafi. Zapraszam do mnie do domu przedstawicieli Samsunga. Przez ich E250 w ogóle nie mogłem rozmawiać (przerywało, słychać było co drugie słowo). Po przerzuceniu karty do starego SE K500i wszystko wróciło do normy. Słabe ekranowanie płyty głównej i anteny. Poważna wada projektowa. Partacze. Napisałem do firmy o zaistniałej sytuacji, to odpowiedzieli mi, że na przyszłość postarają się, abym był bardziej zadowolony z ich produktów.
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,6% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

O firmie

SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp z o.o.

SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp z o.o.

Firma zajmująca się produkcją sprzetu AGD, RTV oraz telefonów komórkowych.

Strona WWW:
http://www.samsung.com/pl
Adres:
ul. Szturmowa 2a, budynek UBC II
02-678 Warszawa
tel: +48 22 607-93-33 (Biuro Obsługi Klienta)
fax: +48 22 607-44-01
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Małgorzata Bednarek

Bądź widoczny dla użytkowników mediów mobilnych! ABC optymalizacji strony pod mobile

Nie ulega wątpliwości, że rynek mediów mobilnych z roku na rok powiększa się. Szacuje się, że już w 2013 roku urządzenia przenośne zdominują dostęp do internetu kosztem tradycyjnych komputerów. To spore wyzwanie zarówno dla marketerów jak i również firm, których podstawowym kanałem dystrybucji produktów i usług jest właśnie internet. Jak się do tego przygotować? Zacznij od optymalizacji swojej witryny pod mobile!

Czytaj dalej