Powstaje platforma ochrony dzieł mobilnych

Powstaje platforma ochrony dzieł mobilnych

Spółka Platforma Mediowa Point Group podpisała porozumienie inwestycyjne, którego celem jest utworzenie platformy wspomagającej zarządzanie prawami autorskimi w procesie dystrybucji dzieł mobilnych
Przedmiotem działalności konsorcjum (złożonego z Platformy Mediowej Point Group, dwóch osób fizycznych oraz Festival Group) a w przyszłości zawiązanej przez konsorcjum spółki akcyjnej, jest stworzenie i prowadzenie niezależnej platformy technologicznej i organizacyjnej wspomagającej udostępnianie, wykorzystywanie, przesyłanie i odbieranie, przy wykorzystaniu najnowszych technologii, materiałów objętych ochroną prawną w szczególności utworów, wizerunków, artystycznych wykonań, nagrań audialnych, wizualnych lub audiowizualnych, mającej również na celu wspomaganie procesu indywidualnego zarządzania prawami autorskimi na tzw. nowych polach eksploatacji

Zawiązanie docelowej spółki akcyjnej nastąpi pod warunkiem zawarcia do grudnia 2009 roku przewidzianej w umowie liczby kontraktów na udostępnienie tychże praw do obsługi w ramach projektu. Umowa inwestycyjna zobowiązuje PMPG do dostarczenia niezbędnej do obsługi Projektu technologii, która wniesiona zostanie aportem do przyszłej spółki akcyjnej.

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,7% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

O firmie

Platforma Mediowa Point Group

Platforma Mediowa Point Group

Firma posiadające wiele tytułów - : „Dlaczego”, „Point Warsaw”, „Dlatego”, „Sporootym”, i interaktywnych „korba.pl”

E-mail:
reklama@point-group.pl
Telefon:
(22) 347 50 00
Fax:
(22) 347 50 01
Strona WWW:
http://www.point-group.pl
Adres:
Al. Jerozolimskie 146 C
02-305 Warszawa
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Małgorzata Bednarek

Bądź widoczny dla użytkowników mediów mobilnych! ABC optymalizacji strony pod mobile

Nie ulega wątpliwości, że rynek mediów mobilnych z roku na rok powiększa się. Szacuje się, że już w 2013 roku urządzenia przenośne zdominują dostęp do internetu kosztem tradycyjnych komputerów. To spore wyzwanie zarówno dla marketerów jak i również firm, których podstawowym kanałem dystrybucji produktów i usług jest właśnie internet. Jak się do tego przygotować? Zacznij od optymalizacji swojej witryny pod mobile!

Czytaj dalej