Wkrótce darmowe rozmowy wRodzinie

Wkrótce darmowe rozmowy wRodzinie

W tym tygodniu na rynku pojawi się komórkowa sieć wRodzinie, która planuje zaoferować klientom darmowe rozmowy wewnątrz sieci. Usługa kierowana jest do sympatyków mediów ojca Taduesza Rydzyka (Radio Maryja, TV Trwam, Nasz Dziennik).
Od samego początku startu sieci użytkownicy telefonii wRodzinie  za darmo będą mogli łączyć się ze studiem Radia Maryja  i TV Trwam. Rozmowy wewnątrz sieci będą kosztować 19 groszy, jednak w przyszłości będą darmowe.
- Wszystko zależy od tego, w jakim tempie nam, jako firmie, uda się rozbudować sieć nadajników, wówczas, kiedy będzie ona wystarczająco duża, połączenia będziemy mogli oferować za darmo - zapowiada na łamach Naszego Dziennika Włodzimierz Plewczyńsk, koordynator projektu wRodzinie, dyrektor pionu sprzedaży i obsługi klienta CenterNet .

Przypomnijmy, że oficjalny start telefonii komórkowej wRodzinie będzie miał miejsce podczas XVIII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, która odbywać się będzie 11 i 12 lipca 2009 roku. Warto dodać, że część pieniędzy z połączeń wykonywanych przez użytkowników sieci wRodzinie będzie przeznaczona na rozwój i cele związane z Radiem Maryja.
Nasz Dziennik
      0 
"Przypomnijmy, że oficjalny start telefonii komórkowej wRodzinie będzie miał miejsce podczas XVIII Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę, która odbywać się będzie 11 i 12 lipca 2009 roku. "


to już wiadomo o czym będzie kazanie na pielgrzymce :-)
           
      0 
"planuje zaoferować klientom darmowe rozmowy wewnątrz siec"- Będą klepać różaniec lub dyskutować o najnowszych trendach w wyglądzie moherowego beretu...... i to będzie ta ich "darmowa" rozmowa
           
Nie muszą być za darmo od razu. Kusić mogą coraz niższą stawką na połączenia w sieci... np. obniżać po groszu, kilka groszy by dodawać smaczku. 19gr/min w sieci nie jest rewelacją.
         
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 8 lipca 2009 o 10:10:38 przez biotyt).
      0 
Skąd u Was tyle jadu, nienawiści i braku szacunku?

Salam - Nie Rydzolowi, bo ten "Rydzol" ma fundację, która rozlicza się z każdego grosza. Co do starszych osób - mają prawo dysponować swoimi pieniędzmi jak tylko chcą i takiemu Salamowi nic do tego. Więcej szacunku proszę... Rydzol... :-/

wezyr - co złego jest w klepaniu różańca? Chcą - niech to robią! A co do tych moherowych beretów - więcej szacunku dla starszych ludzi :(

Zamiast komentować nową sieć komórkową (ofertę, pomysł itp.) ciągle ujadacie jak małe złośliwe pieski. Żadnych argumentów, żadnej kultury - ciągle tylko "Rydzole" i "moherowe berety". Patrząc na ton Waszych wypowiedzi mam ochotę kupić starter tej sieci...
           
      0 
To nie ojciec Rydzyk jest właścicielem tylko CenterNet! Dlaczego zwolennicy RM mieliby nie korzystać z telefonów?? Wierzę w sukces tego projektu a jeżeli wprowadzą darmowe połączenia w sieci to będą pierwszymi w Polsce, którzy tego dokonają i nie a co się zżymać, że to siec w Rodzinie, bo dzięki takiej właśnie ofercie być może inni wprowadzą darmowe połączenia w sieci w swoich taryfach.
           
      0 
SPOKOJNY SKAD ZES SIE URWAL?Z NIEBA PRZYLECIALES CZY CO?WOLNOSC SLOWA,WIADOMO ZE RYDZOL TO KRETACZ I TYLKO SZUKA SPOSOBOW JAK TU SOBIE DO KIESZENI NAPCHAC JAK NAJWIECEJ KA$Y.A ZE FRAJERSTWO OPENTANE JEST RELIGIA SPOSOBOW JEST JESZCZE WIELE,BUZKA!
           
      0 
Ciekawe po jakim czasie rozbudują się na tyle by oferować swoim klientom darmowe połączenia wewnątrz sieci. I o jakiej liczbie abonentów myślą. Mi wystarczy jeden darmowy nielimitowany który mam w orange. Do innych jakoś nie mam potrzeby dzwonić w dużych ilościach.
           
      0 
#SPOKOJNY
Może nam powiesz co się stało z cegiełkami na stocznię gdańską i jak się nimi PAN Rydzyk zaopiekował?
           
      0 
@SPOKOJNY, to pokaż mi rozliczenia tych datków, które naiwni ślą do RM? Albo gdzie jest ta kasa na źródła geotermalne?
           
      0 
Panowie, to nie jest dyskusja o religii i biznesmenach. Komentujcie moze fakty co daje wejscie piatego operatora dla w3 i playa i jakie szanse ma sam 5ty operator.
           

CAPTCHA
CenterNet S.A.

CenterNet S.A.

Piąty infrastrukturalny operator komórkowy w Polsce.

Strona WWW:
http://www.centernet.com.pl
E-mail:
biuro@centernet.com.pl
Telefon:
+48 (22) 249 82 00; +48 (22) 249 82 01
Fax:
+48 (22) 249 82 03
Adres:
ul. Lwowska 19
00-660 Warszawa
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00