Komórkowa sieć Orange wprowadziła do swojej oferty nową funkcjonalność - możliwość wysyłania darmowych SMS-ów ze Skype na numery w Orange oraz z telefonów do użytkowników Skype.
Bramka SMS przez Skype`a to nowa funkcjonalność Bramki SMS w Orange pozwalająca na wysyłanie darmowych SMS-ów przez komunikator Skype’a na numery pomarańczowego operatora - bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji do Skype’a.
Wysyłanie SMS przez Skype polega na rozpoczęciu czata z użytkownikiem sms.orange.pl wpisując numer telefonu, na który ma zostać wysłany SMS, np. 501234567. Jeśli podany numer jest prawidłowy, to system poprosi o wpisanie treści wiadomości. Raz na 10 wysłanych wiadomości system pokaże link do obrazka z hasłem, które trzeba przepisać w okienku czatu.
Nowa funkcjonalności Bramki SMS Orange pozwala także na wysyłanie SMS-ów do użytkowników Skype z telefonu Orange. W tym celu należy wysyłać SMS na numer 102 (koszt jak za zwykłego SMS-a) wpisując w treść skype [nick skype] [treść wiadomości] (np:
skype janekk0walski Czesc Janek mamy tutaj super pogode). WIęcej informacji o usłudze dostępnych jest pod adresem [url]sms.orange.pl[/b].
Nowe telefony
Dodatkowo 16 lipca 2010 roku do oferty Orange trafiły trzy nowe telefony (abonament i mix): Sony Ericsson Elm J10i, Nokia E72 z zestawem nawigacyjnym i zaległa Nokia C3. Aparaty fińskiego koncernu będą też dostępne dla biznesu.
Komentarze (2)
17 lipca 2010, 23:40:57
18 lipca 2010, 18:15:51