Telefony Nokia z aplikacjami Microsoft

Telefony Nokia z aplikacjami Microsoft

Nokia zapowiedziała aktualizacje systemu Symbian Belle, dzięki którym smartfony z nowej oferty fińskiego producenta zmienią się w biura mobilne.
Bezpłatne aktualizacje o nazwie Microsoft Apps to pakiet aplikacji biurowych firmy Microsoft, które rozbudowują funkcje zabezpieczeń i zarządzania w smartfonach Nokia pracujących na Symbian Belle. Aplikacje te nie wymagają dodatkowej infrastruktury.

W ramach pierwszej aktualizacji pod koniec IV kwartału 2011 roku z szeroką dostępnością na początku 2012 r. urządzenia z systemem Symbian Belle zostaną wzbogacone o takie aplikacje biurowe firmy Microsoft, jak:
Microsoft OneNote - do robienia zaawansowanych notatek z elementami graficznymi. Aplikacja umożliwia synchronizację z Microsoft SkyDrive.
Microsoft Lync 2010 Mobile - ekonomiczny komunikator, informacje o dostępności oraz rozmowy audio i spotkania online niezależnie od miejsca.
Microsoft Document Connection - zapewnia ujednolicony wgląd w dokumenty przechowywane w urządzeniu mobilnym, w tym załączniki do wiadomości e-mail oraz dokumenty w witrynach SharePoint 2010.
Microsoft PowerPoint Broadcast - umożliwia wyświetlanie prezentacji transmitowanych bezpośrednio z komputera do urządzenia mobilnego.

W ramach kolejnej aktualizacji w pierwszej połowie 2012 roku pojawi się także Microsoft Word, Excel i PowerPoint jako aplikacje macierzyste — po raz pierwszy poza platformą Windows.

Microsoft Apps będą dostępne do pobrania przez telefon lub komputer i będą działać w urządzeniach Nokia N8, Nokia C7, Nokia C6-01, Nokia E7, Nokia E6, Nokia X7, Nokia 700, Nokia 701, Nokia 600 oraz Nokia Oro.
      0 
Mam nokia6020 i wiecie jak działa ich przeglądarka? wejście np. do Banku jest niewykonalne bo brak java. Za to dzieciątka-niebożątka na swoim dziecięcym Gadu-Badoo rozpowszechniają pienia : "jakie to markowe jest te nokia" a dla mnie cegła niesprawna a jedyne co ma dobrego to bateria nieco dłużej trzymająca ale za to żeby ją naładować to trwa całą noc a nad ranem ładowarka gorąca jak patelnia do frytek.
           
      0 
stasieq-nie przejmuj się może da się ciebie jeszcze wyleczyć!!!
           

CAPTCHA
Zwycięzca Euro 2012

28,6% głosujących uważa, że wygra:

Polska Polska

O firmie

Nokia

Nokia

Producent telefonów komórkowych z Finlandii.

Strona WWW:
http://www.nokia.pl
Adres:
Nokia Poland
ul. Sienna 73
00-833 Warszawa.
Kontakt z firmą Nokia Poland (w dni powszednie w godzinach od 8-18):
tel. (0-22) 821-82-10
Nasze wiadomości w Twojej skrzynce, codziennie po 10:00





 
Małgorzata Bednarek

Bądź widoczny dla użytkowników mediów mobilnych! ABC optymalizacji strony pod mobile

Nie ulega wątpliwości, że rynek mediów mobilnych z roku na rok powiększa się. Szacuje się, że już w 2013 roku urządzenia przenośne zdominują dostęp do internetu kosztem tradycyjnych komputerów. To spore wyzwanie zarówno dla marketerów jak i również firm, których podstawowym kanałem dystrybucji produktów i usług jest właśnie internet. Jak się do tego przygotować? Zacznij od optymalizacji swojej witryny pod mobile!

Czytaj dalej