media2.pl

"Rekruci". Premiera polskiej serii dokumentalnej Canal+ (wideo)

Łukasz Szewczyk,

Canal+ rozpoczyna emisję nowej serii dokumentalnej "Rekruci", która śledzi losy czterech studentów pierwszego roku z najlepszych Akademii Wojskowych w Polsce.
Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu, Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie, Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni oraz Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie. Co roku na te cztery akademie napływa nowe grono rekrutów, co roku są oni świadomi, że stoją przed nie lada wyzwaniem i nie każdemu uda się dotrwać do końca. Czterech rekrutów przekracza próg swojej uczelni będąc jeszcze nastolatkami z głowami pełnymi marzeń. Pierwszy rok zweryfikuje, jak wygląda rzeczywistość na akademii wojskowej, a widzowie będą świadkami szkolenia młodych żołnierzy oraz ich dojrzewania w miarę upływu czasu na ciężkiej uczelni. Czy Oskar, Paula, Natalia oraz Wojtek są gotowi na wyzwanie, jakim jest wojskowy rygor? Czy nie zawiodą się wojskiem, o którym fantazjowali przez długie lata?


Emisja premierowych odcinków serii "Rekruci" w poniedziałki o godz. 21.30 (od 7 października 2019 roku) na antenie Canal+. Serial dostępny będzie także na antenie Canal+ Dokument - emisja w piątki o godz. 22.40 (od 11 października).

Polecamy

Żużel, wyścigi F1 oraz DTM hitami lipca w Eleven Sports
Odkodowana transmisja gali Polskich Nagród Filmowych Orły 2021 w Canal+
Filmowy Dzień Ojca w Romance TV
Pandemia zwiększyła zainteresowanie portalami internetowymi i telewizją
Karolina Limbach prowadzącą "Czas na zmianę". Premiera w TVN Style
Tydzień z Beatą Kozidrak w Kino Polska Muzyka