Łukasz Szewczyk18.03.2013 (12:21)5

2,5 mln widzów KSW 22 z Pawłem Nastulą

Sobotnią galę KSW22, podczas której z sukcesem zadebiutował Paweł Nastula, na antenie otwartego Polsatu oraz Polsatu Sport oglądało średnio ponad 2,5 mln widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Zgadza się bo za darmo a następne walki KSW są dodatkowo płatne i takiej oglądalności już nie będzie.
 4  
Gala przereklamowana. Od razu wiadomo kto wygra. Po co wystawiają "sławy" sportu? Żeby gala zarabiała. Tak naprawdę to tandeta. Poziom tego jak ktoś kiedyś nazwał KSW trzymają dobrzy zawodnicy jak Mamed, Janek Błachowicz i młodzi zawodnicy, którzy pokazują to wszystko, na co pracowali latami a nie starzy emeryci, którzy szukają pieniędzy na chleb.
 1  
Dobry wynik, oglądałem przedwczoraj tą galę. Udało się wygrac w komercyjnej grupie. A jaka była oglądalnośc kwalifikacji i wyścigów w Australii nadawanych w Polsacie?
 4  
No tak, za darmo mają 2,5mln widzów a na PPV nie ma nawet 100k. Czy Ci imbecyle od marketingu nie potrafią przeliczyć sobie ile zarabiają na samych reklamach??????? Żadne PPV nie zwróci im się. To nie hAmeryka, tutaj naciągać się nie damy (chociaż jak widać po statystykach nadal kilka osiołków się znajduje)
 2  
Bzdury piszecie. Liczą się przychody z reklam. 40zł x 120tyś PPV = to jest prawie 5mln zł. Wątpię, aby za te 2,5mln widzów tyle dostali od reklamodawców - musiałoby być ich 2x tyle, jak nie więcej. I nie nazywajcie naciąganiem sytuacji, gdy ktoś żąda opłaty za swoje ekstra usługi. :P
 1