Łukasz Szewczyk10.06.2013 (15:01)18

TOPtrendy 2013: Znacznie mniej widzów. Hitem kabarety

Organizowany przez telewizji Polsat Sopot TOPtrendy Festiwal zanotował o 400 tys. mniejszą wywiadownię niż w roku poprzednim - pokazują dane Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. Największą popularnością cieszyły się kabarety.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Według mnie Festiwal w tym roku byl dosc nie ciekawy dla mnie troche na plus Drugi dzien festiwalu Największe przeboje roku .Kabareton na ktory liczyłem nie bawił sprawdzil się tylko Paranienormalni Jerzy Kryszak Marcin Daniec Andrzej Grabowski i .Ale chyba ostatnio spada poziom kabaretów w tamtym roku było to samo i tak samo jest w Koszalinie i w Mrągowie .,a jak będzie w tym roku w Koszalinie w Mrągowie to się przekonamy.
 1  
A ja wybrałem Polsat Sport News
 0  
przy takim poziomie naszej obecnej muzyki POP to nic dziwnego."artyści" o żenującym poziomie, piosenki to jakiś totalny kicz
jeden z najbardziej promowanych kawałków pectus barcelona to łudząco podobny do kawałka golców z filmu pieniądze to nie wszystko
oczywiście Golców nie obrażając,
Dokładnie takie samo miałem skojarzenie. W dodatku piosenka Pectusa brzmi jak typowa piosenka z reklamy. "Barcelona" to totalny kicz. Szkoda, bo jeszcze niedawno Pectus grał nawet niezłe kawałki.
 1  
Widać, że ludzie nie chcą słuchać wycia Wyszkoni i jęków Lisowskiej...
 1  
W piątek był mecz kopanej, stąd taki niski wynik podejrzewam. Poza tym Polsat i tak był liderem w tygodniowym podsumowaniu oglądalności. Kabarety dały radę. Zresztą festiwal był na tyle zróżnicowany, że każdy mógł coś dla siebie znaleźć i to jest plus.
 1  
żeby nie reklamy i pocięcie kabarateno na 10 częsci, nie było by się z czego śmiać
kochampolsatowskiereklamy 11.06.2013 (11:00:39)
 1  
Jeszcze 1 festiwal mieli organizować w SOPOCIE

kiedy to będzie ?
 0