Łukasz Szewczyk17.06.2013 (11:57)11

Opole 2013 wygrało z TopTredny - 3,7 mln widzów

Jubileuszowy, 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, który odbywał się w minionym weekend, okazał się sukcesem medialnym Telewizji Polskiej. Koncerty oglądało średnio ponad 3,7 mln widzów - informuje nadawca powołując się na dane Nielsen Audience Measurement.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

Dobrze, ale ile miał widzów wczorajszy najważniejszy koncert festiwalu?
 4  
Oglądalność dużo wyższa niż się spodziewałem. SuperJedynki ponad 4 mln? Słabiutki to był koncert. SuperPremiery jeszcze gorzej. Widownia w porównaniu z poprzednim rokiem wzrosła o 1,3 mln i wszystko pewnie przez jubileusz. Kabareton też pięknie, ale dlaczego nie podaje się widowni drugiej części która skończyła się grubo po 1? No i podtrzymuje to co napisałem powyżej. Ile widzów miał wczorajszy koncert?
 1  
Już mam. To co najważniejsze z komuniukatu TVP wycięliście:

Największym zainteresowaniem cieszył się niedzielny koncert „Opole Kocham Cię! – Gala Jubileuszowa”. Pierwsza część w grupie 4+ przyciągnęła aż 5 616 tys. widzów (udziały 39,4 proc.), a w grupie młodych widzów – 1 735 tys. osób (udziały 28,8 proc.).
 4  
Polacy wstydzą się oglądać koncerty tych, co kupują płyty
typu Artur Andrus
Wola oglądać gwiazdy - głównie panie, bo panowie oglądali mecz
 4  
Oglądałem w pt od 21:30 i wczoraj ;)
 4  
słuchałem tych nowy piosenek i jedyne co mogę powiedzieć, że żadnej nie pamiętam, a nawet w czasie wykonywania ciężko to było zanucić. Tak się przebojów chyba nie robi. Czy w Polsce poza Golcami jeszcze ktoś potrafi napisać chwytliwą piosenkę??? Na prawdę zero konkurencji na tegorocznym Opolu.
 2  
najlepsze super jedynki były świetny koncert obejrzałem cały i troche kabaretonu
 2  
trudno się zdziwić że Opole 2013 wygrało z TopTrendy....w końcu to telewizja publiczna a nie prywatna :P
 2  
a poza tym w tytule jest błąd....TopTrendy a nie TopTredny!!! :P
 1  
Nie wiem jak ze śpiewem ale kabareton był o niebo lepszy od tych powtórek na TopTrendy. Wielki plus za same premierowe skecze.
 2