Łukasz Szewczyk15.12.2013 (23:56)9 komentarzy

1,7 mln widzów programu "Nasz nowy dom" w Polsacie

Telewizja Polsat zakończyła emisję, prowadzonego przez Katarzynę Dowbor, reality-show "Nasz nowy dom". Jak informuje nadawca, program oglądało średnio 1,7 mln widzów.
Katarzyna Dowbor / Fot. Polsat
Program w którym pomogliśmy rodzinom kompleksowo remontując ich domy z odcinka na odcinek cieszył się coraz większą oglądalnością. Średnio w czasie nadawania programu Polsat notował 15,34% w grupie komercyjnej.Jak zapewnia nadawca, program "Nasz nowy dom" to jeden z większych sukcesów jesiennej ramówki Polsatu. Pierwszy odcinek programu nadany pod koniec września zgromadził 1,300 mln widzów, ósmy już ponad 2,100 mln widzów. W porównaniu do analogicznego okresu z jesieni 2012 roku program zdecydowanie poprawił wynik Polsatu, przyciągając o 480 tys. widzów więcej i zwiększając udział stacji w grupie komercyjnej o 60%.

Telewizja Polsat wciąż co tydzień odbiera setki mali i telefonów z zapytaniem o możliwość zgłoszenia się do programu, w którym prowadząca Katarzyna Dowbor z architekt Martyną Kupczyk i ekipą budowlaną w 5 dni przeprowadza generalne remonty domów, odmieniając życie najbardziej potrzebującym rodzinom."Nasz nowy dom" to program z misją i pozytywnym budującym przesłaniem. Nie braknie w nim łez wzruszeń, radości i szczęścia oraz prawdziwych poruszających ludzkich historii. Jest wyścig z czasem, emocje i efekt końcowy, który niejednokrotnie przerasta oczekiwania tych których domy zostały wyremontowane.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Program może jakiś mega wysokich lotów nie był, w sensie rozmachu, jak to ma miejsce w wersji amerykańskiej, ale zrobił dużo dobrego. Jak się patrzy jak ludzie mieszkają, to aż serce ściska. Dobrze, że Polsat chociaż kilku rodzinom poprawił komfort życia.
 25  
Ty dziękuj bogu, że nie robią tego jak w ameryce bo jakby u nas postawili dom z "klocków lego" to w listopadzie słyszałyć, że rodzina straciłą dach nad głową bo wiatr porwał im dom...
Nie oglądałem całego sezonu, zdarzyło mi się zobaczyć tylko jeden odcinek (wczoraj) i trochę partactwem zajeżdża bo np. zamiast zerwać całą wilgotną podłogę to zakryli ją sklejką i położyli wykładzinę. Albo oddają rodzinie "gotowy" dom a w drzwiach nawet jeszcze klamki nie są pomontowane tylko wsadzony klucz z jednej strony. Czy 5 letnie dziecko, które wejdzie do pokoju z rozpędu nie zatrzaśnie sobie tych drzwi? Tak jak mówiłem, lekkie partactwo wynikające z pośpiechu. Gdyby mieli na to 7 dni a nie 4 to remont wyglądałby całkiem inaczej.

Ps. We wczorajszym odcinku pokazywali "a już w przyszłym tygodniu" czyli wychodzi na to, że to nie był ostatni odcinek ;)
 9  
Rozmach to najmniejsza rzecz..Grunt że pomogli rodzinom bo rzeczywiście jak można mieszkać w takich warunkach a co najgorsza w Polsce takich rodzin jest wiele...

Co do typu budowy rzeczywiście w ameryce dziwnie budują domy nic dziwnego że jakiś wiatr i tyle ludzi potem traci dach nad głowo... Brawa Za program i że bedzie druga edycja :)
 7  
asd0000000000000

Polsat od wczoraj zaczoł powtarzać od 1 odcinka.. Seria składała się z 10 odcinków
 3  
We wczorajszym odcinku pokazywali "a już w przyszłym tygodniu" czyli wychodzi na to, że to nie był ostatni odcinek ;)
... wczoraj była powtórka pierwszego odcinka (rodzina zastępcza dla czwórki dzieci).
Polsat właśnie zaczął powtarzać od nowa pierwszy sezon.
 4  
Dobrze wiedzieć :) W każdym bądź razie od przyszłego sezonu powinni to robić w 7 dni a nie 4 i wtedy byłby czas na zrobienie tego porządnie a nie na szybko.
 3  
Oglądałem to raz;d ale miałem bekę;d Ja nie wiem dlaczego ludzie oglądają takie beznadziejne i sztuczne podróby zagranicznych formatów;d Bo stacjom się nie dziwie, olewają produkcje bo ludzie i tak obejrzą. Program na żenującym poziomie;d I żeby nie było, że jestem przeciw Polsatowi, to TVN Turbo i jego Automaniak jest taki sam. Starają się dobrze grać, no ale to nie są aktorzy, jak dla nich coś nie jest śmieszne, to dobrze śmiechu nie zagrają (tak jak najświeższe moje wspomnienie- śmiech Mikiciuka na jakiejś kładce w górach zanim wsiedli do aut- jeep, merol i coś tam jeszcze).
 1  
Lepsze to niż powtórki powtórek w czasie reklam A jak się komuś to nie podoba to jaki jest oglądania tego ?
 5  
JAK SLYSZE DOWBOR ZE ONA MUSI SIE ZASTANOWIC TO MNIE SZLAG TRAFIA BO Z GORY WIADOMO ZE BEDZIE REMONT. SYNUSIA DO TV WPROWADZILA I STARCZY. KLAN DOWBOR.NOWY SERIAL. CO NA TO POLSAT.
 3