Łukasz Szewczyk31.03.2014 (22:19)6

Tydzień TV: Polsat nowym liderem, bez Stocha słabe wyniki TVP

W trzynastym tygodniu 2014 roku największym powodzeniem widzów cieszyła się telewizja Polsat, z kolei kanały TVP bez skoków narciarskich notują słabe wyniki oglądalności - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. Do Top 20 awansuje TVN Style, z kolei programowymi hitami pozostają seriale TVP.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Przerażają mnie wyniki "Na Dobre i na złe", "Barw Szczęścia", "M jak Miłość" i ich kulisy. Polacy marnują czas przed TV na dziadowskie seriale zanim obejrzeć coś lepszego lub jeszcze lepiej - spędzić ten czas w bardziej pożyteczny sposób.
 20  
Te seriale, w większości oglądają osoby starsze, które umilają sobie wieczór przed TV...wątpię, aby osoby młode mocno tymi serialami się interesowała...zresztą to Telewizja Publiczna, a nie Polsat czy TVN, gdzie tam wyniki sięgają maksymalnie (przy serialach) 3-4 mln widzów;)
 13  
W grupie 16-49 seriale TVP oglądają kobiety z małych miast,miasteczek i wsi, zajmujące się domem lub wogóle niepracujące, których mężowie tyrają za granicą, a one pławią się w luksusach
 6  
Taniec z gwiazdami 4mln w +4 a w komercyjnej ledwo 1,3mln...
Wynika, że głównie oglądają dzieci i emeryci :P

Dziwi mnie wynik "serialu" SZPITAL... 3mln :O
ale też emeryci oglądają bo do top 20 komercyjnej się nie załapał
 3  
Polsat ma mocne pozycje w tym sezonie. W piątek, sobotę czy niedzielę stacja pokazuje swoje programowe hity. Mnie najbardziej urzekł sobotni hit. TTBZ ogląda się przyjemnie a to co pokazują uczestnicy wciąż zaskakuje.
 2  
Może Polsat liderem jest, ale tylko w grupie 4+, bo w grupie komercyjnej, teoretycznie ważniejszej - wciąż jakoś nie da się pokonać TVN.

Taniec z gwiazdami 4mln w +4 a w komercyjnej ledwo 1,3mln...
Wynika, że głównie oglądają dzieci i emeryci :P
Z jednej strony zgadzam się, bo być może przez ten słabszy wynik, Polsatowi się nie udaje wygrać cały tydzień w 16-49. Aczkolwiek z drugiej strony, to jest jeszcze wynik na granicy przyzwoitości, więc Polsat może się jedynie bardziej pochwalić wynikiem w 4+.

Cały czas rewelacyjnie TTBZ, zaczynam liczyć na 2. edycję tego świetnego programu, ale jeśli taka będzie, to oby była pokazywana o tej samej porze i tego samego dnia co obecnie, bo według mnie inny dzień i godzina zniszczy oglądalność i jakiekolwiek zyski dla tego formatu. W końcu to jest idealny program na sobotę.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 1 kwietnia 2014 o 18:38:00 przez N-O-R-O-N).
 1