Łukasz Szewczyk10.11.2014 (15:10)8

Tydzień TV: Liderem TVN. "Rolnik szuka żony" wciąż rozrywkowym hitem

W czterdziestym piątym tygodniu 2014 roku telewizja TVN plasuje się na pozycji lidera w ogólnej grupie widzów (4+) oraz komercyjnej grupie widzów (16-49 lat) - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. Rozrywkowym hitem pozostaje "Rolnik szuka żony" (TVP1).

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

Nie do pomyślenia, że tyle osób ogląda takie ogłupiacze jak M jak miłość, Rolnik szuka żony, Na dobre i na złe czy Barwy szczęścia. Nie dziwota, że później powstają tylko takie coraz bardziej idiotyczne programy. Frajerzy i tak rzucą się do telewizorów.
 25  
Nie do pomyślenia, że tyle osób ogląda takie ogłupiacze Mam talent!, Szpital, Masterchef czy Na Wspólnej. Nie dziwota, że później powstają tylko takie coraz bardziej idiotyczne programy. Frajerzy i tak rzucą się do telewizorów.
 6  
Co Ty chcesz od "Mam Talent" bądź "Materchefa" to nie wiem,normalne programy,dobrze zrealizowane.Jedynie o co należy się niepokoić to wysoka oglądalność tych wszystkich paradokumentów.Niedługo o 20;00 zamiast dobrego filmu,czy jakiegoś programu bardziej kosztownego będziemy oglądać "Szpital",albo "Dlaczego ja?"...
 11  
@Mook
Nikogo nie obchodzi, co ty piszesz i dostajesz za to jeszcze 13 glosow. Polacy to ogladaja i tyle. Pamietaj tani alfonsie, Ojciec Mateusz to Bog Polskiej Telewizji. :)
 2  
Hehe, jakie stronnicze mośki. :D
 5  
@(B)(u)(b)(a) i @Mook
A ty mośku i fajerze, czep się trawaja jak nie masz czego...inteligencie za pięć groszy...Co tu robisz, jak się tym nie interesujesz...Trzymaj nos w swoich "gacie"!
 7  
Rolnik wymiata na traktorze
 3  
@(B)(u)(b)(a) i @Mook
A ty mośku i fajerze, czep się trawaja jak nie masz czego...inteligencie za pięć groszy...Co tu robisz, jak się tym nie interesujesz...Trzymaj nos w swoich "gacie"!
Na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że się czymś nie interesuje i jestem ciekaw jeszcze do tego czym. I komu brakuje inteligencji? :) Rączki i cusie opadają. :))))
 2