Łukasz Szewczyk17.11.2014 (16:07)5

Tydzień TV: Liderem Polsat. Sportowym hitem mecz Polaków

W czterdziestym szóstym tygodniu 2014 roku telewizja Polsat plasuje się na pozycji lidera w ogólnej (4+) oraz komercyjnej (16-49 lat) grupie widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. Rozrywkowym hitem okazał się finał drugiej edycji "Tańca z gwiazdami".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 5 z 5)

Ojej, a gdzie Dzwony Wojny? :P
 3  
Wygląda na to, że polsat na dobre zagościł w czołówce oglądalności co z pewnością jest zaskoczeniem, bo polsat zbiera regularnie negatywne opinie. Osobiście uważam, że w porównaniu do konkurencji polsat wypada dobrze - jego programy sportowe jak i rozrywkowe i seriale cieszą się sporą oglądalnością.
 6  
No polsat moim zdaniem ma największe argumenty do tego, żeby mieć wysoką oglądalność. Oprócz eliminacji do euro są przecież programy rozrywkowe które też biją rekordy oglądalności jak np. Taniec z gwiazdami. Seriale też na polsacie bardzo lubię oglądać.
 3  
B. dobrze wypada też Polsat Sport. Jako jedyny kanał sportowy jest wśród 20 stacji tv, czyli jest z tego typu kanałów najpopularniejszym. Czemu zresztą się nie dziwię, bo często tam zaglądam.
 3  
Sportowe wydarzenia, dobre programy rozrywkowe, seriale i Polsat po raz kolejny plasuje się na pierwszym miejscu oglądalności. Słyszy się głosy, że 'nie, ja Polsatu nie oglądam', ale liczny pokazują co innego ;)
 1