Łukasz Szewczyk05.10.2016 (19:51)38

Programy informacyjne: "Wiadomości" TVP1 tracą widzów, ale wyprzedzają "Fakty" TVN

"Wiadomości" telewizyjnej Jedynki we wrześniu powróciły na pozycję lidera wśród programów informacyjnych. W grupie komercyjnej widzów wciąż królują "Fakty" TVN. Największy spadek widzów zanotował natomiast "Teleexpress".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 38)

I tak już zostanie.TVP jest najbardziej wiarygodną I obiektywną stacją w kraju,w przeciwieństwie doTVN, gadzinówki antypolskiej,skamlającego tworu broniącego wbrew faktom I logice, teraz nieprzytomnej z nienawiści do wszystkiego co Polskie niby opozycji, I poprzednich 8 letnich "rządów" mafijnych przestępców będących w chwli obecnej w zaawansowanym stadium rozkładu.
 5  
Łukasz....
jaką miałeś ocenę z matematyki? skąd teza, że Wiadomości tracą widzów?
Opierając się na tym, co sam piszesz...
http://media2.pl/badania/135443-Dzienniki-TV-Liderem-Fakty-TVN.-Teleexpress-TVP1-z-duzym-spadkiem-ogladalnosci.html
jakim cudem wyciągasz taki wniosek?????
wiadomości sierpień 4+ 2.380, 16-49- 572, 16-59- 1056
wiadomości wrzesień 4+ 2.872, 16-49- 654, 16-59-1245
 16  
Pocieszające, że ludzie mają już dosyć żałosnej, szkodliwej lewackiej propagandy, jaka sączy się z "Faktów TVN" chyba od początku ich istnienia.
A programy informacyjne TVP od początku roku stały się normalne, przyjemnie się je ogląda.
 9  
tv.N
i wszystko jasne...
 21  
Podziwiam jak dajesz się manipulować ;)
Widziałeś choćby relację z protestu środowiska służby zdrowia? Wszystkie nieobiektywne wg Ciebie stacje pokazały jak minister zdrowia uciekł ze sceny i został wygwizdany, a tylko najbardziej wiarygodne wg Ciebie Wiadomości ocenzurowały ten fragment i tak zmontowały materiał że widz miał wrażenie że protestujący klaskali ministrowi.
Faktycznie obiektywizm pełną gębą ;)


TVPis i wszystko jasne
 16  
Zapewne w zestawieniu rok do roku, więc nie mędrkuj ;)
 23  
Wiadomości to nareszcie "rzetelny" i "obiektywny" program informacyjny. Uwielbiam Danusię i Krzysia jak je prowadzą. Szacun dla nich i całej redakcji za jedyny słuszny i "prawdziwy" przekaz informacji.
 14  
W grupach 16 - 49 i 16 - 59 to Fakty są na czele, a to oznacza jedno - "Wiadomościom" oglądalność podnoszą głównie dzieci i emeryci, ci pierwsi nieświadomi tego, co się do nich mówi, ci drudzy zaś z jednego powodu (autopsja tu jest potrzebna, np. babcie, czy dziadkowie) - oni w zasadzie wiedzą, gdzie na pilocie wcisnąć 1 albo 2, bo w zasadzie przywyknęli do czasów, kiedy "Wiadomości", albo wcześniej "Dziennik Telewizyjny", były w telewizji publicznej (jako, że innych do 1992 roku w zasadzie nie było).
 18  
Obiektywne są tylko Wydarzenia w Polsacie, Wiadomości są PiSowskie, Fakty PO-wskie, a Wydarzenia to jedyny rzetelny program informacyjny w Polsce.
 5  
nie ogladam ani Wiadomości ani Wydarzeń ani Fucktów ani Informacji dnia !!!
 3