Łukasz Szewczyk05.10.2016 (19:51)38

Programy informacyjne: "Wiadomości" TVP1 tracą widzów, ale wyprzedzają "Fakty" TVN

"Wiadomości" telewizyjnej Jedynki we wrześniu powróciły na pozycję lidera wśród programów informacyjnych. W grupie komercyjnej widzów wciąż królują "Fakty" TVN. Największy spadek widzów zanotował natomiast "Teleexpress".

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 38)

Dokładnie. A poza tym większość emerytów nie rozumie tego co czyta i co się do nich mówi. Oni rozumieją tylko podstawowe slogany, takie jakie jak Wiadomości prezentują, czyli wystarczy w materiale powiedzieć że Dorota Wellman występuje w reklamie Lidla i podkreślić że to niemiecka sieć i to dla emeryta jest przekaz dnia - niemieckie, czyli be, czyli Pani Dorota jest be i wiadomo z kim się brata Pan Kijowski, bo z nim Pani Dorota wywiad przeprowadzała.
Jakież to proste dla emeryta ;)
Ciekawe jest jednak to że Wiadomości nie wspomniały iż honorarium z tych reklam Pani Dorota przekazała na cele charytatywne, o czym podkreślały inne media.
Już konotacja zupełnie inna prawda? Bo ta be Pani Dorota, wsparła niemieckimi pieniędzmi Polskie dzieci - ale o tym już w Wiadomościach nie było.
 5  
Co za stek bzdur, aż nasuwa się pytanie czy swoich rodziców również traktujesz jak stado baranów??
Co do Wellman, to prawda co napisałeś, ale też weź poprawkę na to,że nie wiesz ile tak naprawdę dostała za te reklamy - na dodatek kampania się powiodła i została przedłużona. Pamiętam też jak Wojewódzki w rewanżu za to ,że go Dorotka rozjechała w jego własnym programie,pytał ile tak naprawdę dostała za te reklamy. A on z pewnością orientuje się ile mogła dostać,czyż nie? Gest był,ale stać ją na takie gesty, bo jest dobrze zabezpieczona, i ma zapewne zapewnioną przyszłość.
 1  
Wiadomości to nareszcie "rzetelny" i "obiektywny" program informacyjny. Uwielbiam Danusię i Krzysia jak je prowadzą. Szacun dla nich i całej redakcji za jedyny słuszny i "prawdziwy" przekaz informacji.
Wyczuwam sarkazm.tv.N
i wszystko jasne...
Wyczuwam głupotę.
 5  
a ja wyczuwam smród :)
 0  
Co za stek bzdur, aż nasuwa się pytanie czy swoich rodziców również traktujesz jak stado baranów??
Przedziwny z Ciebie gość. Czy słyszałeś o metodach na wnuczka itp.? Czy czytałeś ile starszych osób podpisuje rzekomo lepszą umowę z dawną Telekomunikacją Polską, a tak naprawdę to inny operator? Takich przykładów jest cała masa.

Rozumiem że nie możesz przyjąć do wiadomości że starsi ludzie na starość dziecinnieją, są łatwowierni i mają problem z rozumieniem treści wymagających większego myślenia. Takie jednak są prawa natury, ale określanie ludzi starszych ludzi jako stado baranów, to chyba tylko baran jak Ty może zrobić ;)
 6  
a ja wyczuwam smród :)
To sprawdź, czy oprócz ciebie ktoś jeszcze jest w służbówce.
 2  
Nie wazne ile dostala i kto jek dal zarobic. Jesli to bylo legalne, to w jakim celu Wiadomosci uzyly tej informacji w materiale? W jakim celu Roze Thun zatutylowaly jej pelnym nazwiskiem po mezu, nomen omen takze niemieckim nazwisku? Przeciez tutuluje sie tak jak dana osoba ma w dowodzie.
Wykasnisz to? Po co to szczucie?
 1  
buahahaha, wg Ciebie Emeryci, to ciemny lud? Więc jak nazwiesz takich polityków którzy myślą, że mamy święto 6 króli, że chłopaki chodzą do ginekologa, że angielski premier to KAMERUN? jak nazwiesz "światłą" posłankę która na marszu feministek skanduje "precz z dyktaturą kobiet"?
Zapewniam, że Ci wyśmiewani emeryci takich głupot nie gadają.
patrząc na Twoje wypociny , odnoszę wrażenie, że jak dożyjesz wieku emerytalnego, to Twoje życie intelektualne będzie się kręcić wokół dwóch czynności: jedzenia i wypróżniania.
 3  
metoda na wnuczka jako wytłumaczenie tego co zasugerował benek. Faktycznie trzeba być baranem by go jeszcze bronić. Znam masę osób w słusznym wieku, które są bystre i rozsądne :) Potrafią argumentować i mieć własne zdanie, ale najwyraźniej macie wypaczone postrzeganie emerytów, ludzi starszych itd. Wy w młodym wieku jesteście podatni na manipulacje tv.Nu bo urodziliście się w tej uNowocześnioej Polsce i nie wiecie jak powinna wyglądać prawdziwa,silna demokracja. Do szkoły matoły i czytać kształcić się wykształciuchy, anie oglądacie pornole i gracie w gry wideło ;p
 0  
No tak, zna wielu bystrych emerytów i to ma być dowód na to że nie są łatwowierni i mają problemy z rozumiem skomplikowanych materii konstytucyjno-ekonomicznych ;)
Myślę że nikt tu nikogo nie obraża, ale są robione badania naukowe z których jasno wynika że spora część społeczeństwa nie rozumie treści przekazywanych w telewizji, jeśli nie są wyłożone banalnym językiem. Tak że możesz oczywiście zaklinać rzeczywistość, nikt Ci nie broni ;)
 1