Michał Rogowicz05.12.2008 (10:45)7 komentarzy

Blog Janusza Korwin-Mikke najpopularniejszy w Internecie

To już ponad 20 milionów (i rośnie) w ciągu dwóch lat działalności - tyle odwiedzin zaliczył blog Janusza Korwin-Mikkego w Onet.pl. Jest on tym samym najbardziej popularnym blogiem politycznym w polskim Internecie.
Na kolejnych miejscach - pod względem liczby odsłon - znalazły się blogi Wojciecha Wierzejskiego i Kazimierza Marcinkiewicza (ponad 2 mln 300 tys. odwiedzin).
Polityk UPR może się także pochwalić wyjątkowo dużą liczbą komentarzy pod własnymi notkami. Zgromadził ich już 184 253 (też rośnie).

Korwin-Mikke prowadzi bloga w Onet.pl od końca grudnia 2006 roku i - czasami z przeszkodami - zasila go nowymi wpisami, choć nie jest to w smak wszystkim internautom.

Jaki jest największy problem z blogowaniem? - Czasami komputer odmawia posłuszeństwa – śmieje się polityk. Jednak – jak mówi – warto uzupełniać bloga. Dlaczego? - Czytelnicy przychodzą spontanicznie. Nikt ich nie zmusza. To jest prawdziwa przyjemność jak się rozmawia z ludźmi, którzy chcą rozmawiać. Blog zajmuje mi ponad godzinę czasu dziennie – dodaje jednak, zauważając, że jest to "poważne obciążenie".

Polityk planuje nową inicjatywę w internecie, która ma zostać ujawniona jeszcze przed świętami. – Planuję coś, ale to jest tajemnica – dodaje na koniec.
Onet.pl

Komentarze (1 - 7 z 7)

ŁOŁ lewacki portalik docenił liberała !
 4  
Najpopularniejszy bo najlepszy! I tyle w temacie!
Dokładnietakwłaśnie 5.12.2008 (11:13:23)
 5  
Brawo Mikuś, oby ta popularność w końcu przełozyła się na głosy w wyborach.
 2  
mikke to dureń!!!!!!!!!!!!!!!1
 10  
ciekawe, że wszystko co Mikke mówi w telewizji się sprawdza...
 3  
Ja bym tam porównanie do małego kazie docenieniem nie nazwał
 0  
20 milionów wizyt? CZyli na blogu Janusza był każdy! Nawet lewactwo.
WWWangielski-korepetycjePL - repetytoria z tysiącami ćwiczeń!
Matura, studia, FCE - naucz się angielskiego przez praktykę!
 0