Łukasz Szewczyk03.05.2011 (0:05)12

"Dzień dobry TVN" liderem o poranku

W kwietniu 2011 roku, w porównaniu z poprzednim miesiącem, główne programy śniadaniowe zanotowały spadek oglądalności - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl. Nowych widzów zyskuje o poranku Superstacja.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 12)

Sami jesteście żałośni, @kolo i @pawel21.

Artykuły pojawiają się, bo skończył się kwiecień i pojawiają się badania podsumowujące. A to, że TVN ma zawsze najwięcej widzów to już nie wina media2.pl... No ale oczywiście wy uznajecie to za prowokację i propagandę. To jest dopiero Ż A Ł O S N E.
 0  
Zawsze w pierwszych dniach każdego miesiąca jest na Media2.pl news o oglądalności programów porannych. Nie ma co się doszukiwać spisków.
 0  
Nawet jeśli spadnie oglądalność "Dzień dobry TVN", co może na pewno mieć miejsce, natomiast wzrośnie oglądalność "Pytanie na śniadanie" lub "Kawa czy herbata" - to najlepsze cały czas pozostaje właśnie "Dzień dobry TVN". Najgorsze pozostaną i są jak dotąd właśnie przede wszystkim "Pytanie na śniadanie" czy też "Kawa czy herbata" - nawet jeśli zwiększą swoją oglądalność.
 0  
Nie wspomniano o tym, a zawsze była taka informacja, ale jak mniemam oglądalność DDTVN to średnia z 7 dni a PNŚ i KCH z tylko 5?
 0  
Kilka razy widziałem te zajefajne programy na TVN i TVP2. Uwielbiam jak Ewelina Flinta, Piotr Kupicha czy inna Beata Tyszkiewicz uczą mnie jak żyć. Dawid, brawurowy styl! Gratulacje.
 0  
przecież te wyniki oglądalności dotyczą całego miesiąca. I teraz skoro "dzień dobry TVN" ukazuje się cały miesiąc tj w przypadku kwietnia 30 dni , a np "kawa czy herbata" tylko w dni robocze tj w kwietniu tylko 20 dni , to logiczne , że w skali miesiąca TVN będzie miał wyższą oglądalność . Te dodatkowe 10 dni robią wynik . Co nie znaczy , że najwięcej ludzi "kocha" program tvn , bo Ci , co oglądają programy tvp zwyczajnie nie mogą ich oglądać w weekendy.
 0  
Dla wyjaśnienia. Powyższe wyniki "kawy cze herbaty" obejmują także wydania weekendowe. I proszę nie snuć teorii spiskowych - w tym zestawieniu publikujemy ŚREDNIE wyniki WSZYSTKICH odcinków programów śniadaniowych w danym miesiącu. Pozdrawiam!
 0  
A gdzie dane Poranka TVP Info.... oj chyba słabiutko bo i w ubiegłym tygodniu nie było danych.
 0  
dawid....baaardzo lubię czytać Twoje komentarze.NIE są wulgarne,chamskie TYLKO bardzo inteligentne i miło się je czyta.Ja również lubię "Dzień dobry TVN" i często oglądam,lubię cała stację TVN a TVN 24 oglądam najczęściej.Jesteś sympatycznym chłopakiem i życzę Ci wszystkiego dobrego.Pozdrawiam. Komentarze...super.
 0  
Łukasz
dzięki za info. Mam rozumieć , że to jest średnia dzienna oglądalność liczona ze wszystkich wydań każdego programu?
 0